Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 31-05-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > AKP'liler bizim sayemizde uçuyor
 
AKP'liler bizim sayemizde uçuyor

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AKP il başkanı Mahmut Civelek için “Uçuyorsa bizim sayemizde uçuyor”dedi ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 10-09-2013 - 16:02

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü AKP il başkanı Civelek için “Uçuyorsa bizim sayemizde uçuyor”diye konuştu. Başkan Ünlü “ Muhalefetin asıl görevi yapıcı eleştirilerde bulunmaktır. Ama AKP zihniyeti hiçbir eleştiriye açık değil.  Meseleyi olimpiyatlarda ülkemizin ve İstanbul’un seçilmemesini ele alıp, oradan meseleyi Kocaeli’nin borcuna getirip, oradan da kınaya bağlamak son günlerin moda tabiriyle neyin kafasıdır anlamakta zorlanıyoruz. Hiçbir ülkücü Türkiye için kazanım olacak bir mesele de taraf olmaz, hiçbir miliyyetçi vatanını seven bir ülke ferdi sırf rakibi mağlup gözüksün diye ülke mefaatini geri planda tutmaz."

"Hiçbir Kocaeli’li kentinin borç rekoru sahibi olmasına sevinmez. CHP’li belediye den aldığı borcu 3 katına katlayıp, üstüne üstlük bizim vergilerimizle ellerine geçen milyarlarca parayı heba edenler, eline geçen imkanları hizmete değil saltanata dönüştürenler, Allah’tan korkmalı ve kentinde yaşayan insanlardan biraz utanmalıdır”dedi. MHP il başkanı Ünlü AKP zihniyeti çuvalladığı her meseleden mağduriyet devşirmeye alıştığını belirterek “  Bakın Civelek’in dediklerine Kocaeli en borçlu belediye oldu diye birileri sevinmişmiş, ondan dolayı da kına almalılarmış. "
"İktidar partisinin bu çapsız savunma söylemleri bitmiş olduklarının en açık göstergesidir. Ben bu konuya sevinen bir tek kişi bile duymadım. Olimpiyatlardaki aldığımız hazin sonuca sevinen bir tek vatan evladı duymadım. Sanırsın Kocaeli’yi borç batağına sokanlar uzaylı. AKP’nin yapması gereken tek şey şapkayı önlerine koyup, yerel seçimden önceki son 6 aylarını hayırlı işler için değerlendirmek olmalıdır. Aksi takdirde 1 Nisan sabahı kendilerinin bolca kınaya ihtiyacı olacak”dedi.

MHP İl Başkanı Ünlü her hafta düzenlediği“Gelin çay içelim” programının bu haftaki Kubilay Kılıç ile de sohbet etti.  Başkan Ünlü “ Görüş alışverişi için bütün partililerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Partililerimizin engin bilgi ve deneyimleriyle parti çizgimizi belirleyeceğiz” dedi ve sözü Kılıç’a bıraktı. Kılıç “Burada basınla buluşacağımı bilmiyordum. Hem duygulandım, hem mutlu oldum. Bilirsiniz su kayayı gücüyle değil  devamlılığıyla deler” şeklinde konuştu. 

Aşk hiçbir zaman  pişman olmamaktır diyen Kılıç, “Ülkü ocakları bize bir emanet ve aşktır. Gündüz nizam gece alem yapan ülkücü değildir. Ülkü ideali kişilerle yürümez.  Hizmetkarlığın ölçüsü yoktur. Biz allı, ballı ve kıllı kurtlar gördük. Şimdi ise ampuller ortalıkta. Şuanda partimiz bir doğum sancısı yaşamakta. Liderler hiçbir zaman tartışılmaz. Sancılar olacak elbet.  Ama sonunda nur topu gibi bir bebek doğacaktır” dedi.

MHP’nin büyük bir misyonu olduğunu vurgulayan Kılıç, “ Biz 80’li yıllarda sadece komünizme karşı değildik. Biz Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyeti yıkmaya çalışan sisteme karşıydık.  Şimdi de aynı şeyin karşısındayız. Ben de 12 Eylül’de ceza evine girdim. Ülkücüler başını duvara vurmaması için sokağa henüz çıkmamalı. Biz Şerife Bacı’nı kağnısındayız. Sokağa çıkarsak bir daha içeri alınmayız. Bilirsiniz mayın tarlalarında eşek ve katırları önden sürerler. Askerler ise arkadan gider. Biz de AKP’yi önden gönderecek arkasından gideceğiz” dedi. 
Etiketler :
AKP'liler - bizim - sayemizde - uçuyor -
10-09-2013
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi