Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 17-08-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Alaattin Köksal SP’den ihraç ediliyor
 
Alaattin Köksal SP’den ihraç ediliyor

Saadet Partisi’nin limizdeki önemli isimerinden biri olan Alaattin Köksal kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 22-09-2014 - 13:46

 

SP İl Başkanlığı adına aynı konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamanın içeriği şöyle: Milli Görüş  siyasal hareketinin bir çok badirelere rağmen ülkesi ve insanlığa hizmeti inkar edilemez bir gerçekliktir. Milli Görüşün dört partisi kapatılmış olmasına rağmen bütün mevcudiyetini Saadet Partisi içerisinde sürdürmektedir. Benzer gibi gözüken  siyasal partilerin Milli Görüşle alakası olmadığı net bir şekilde ortaya çıkmıştır. 
 
Böyle kritik bir süreçte kurucular kurulu gibi önemli bir görevi olan Alaattin Köksal bey gerek yerel seçimlerde gerekse Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Saadet Partisinin genel görüşleri haricinde,  Saadet Partisinin aleyhinde,  genel merkez yönetimini ve çalışmalarını  küçültücü ifadeleri basın-yayın kuruluşları vasıtasıyla defalarca kullanmıştır.

Aynı zamanda Refah Partisi döneminde partililerce satın alınan parti binasının bir kısmı kendi üzerine emanet olarak tapu edilmişti. Emanet olarak yapılan kısmı parti yetkililerinin bilgisi dışında satmıştır. Böylece parti içinde ve dışında parti çalışmalarını sıkıntıya sokmuştur.
 
İsteyen istediği düşünceye sahip olabilir,  fakat mensup olduğu siyasi partinin görüşlerine sahip çıkmak şartıyla. Bu sebeple Saadet Partisi İl Yönetimi Alaattin Köksal Bey’i kesin ihraç talebiyle Genel Merkez Yüksek Disiplin Kuruluna sevkettiğini üzülerek kamoyuna duyurur.


 
Etiketler :
Alaattin - Köksal - SP’den - ihraç - ediliyor -
22-09-2014
Gündem
2 Yorum
Haberi Yazdır
Zulme rıza zülümdür 03-09-2016 - 11:24:52
Gazetenizde heber olarak hakkımda yayınladığınız haberin doğruluğunu Sayın Yusuf SAKA ve Sayın Bahattin Kalyoncu ile göreşerek gercekleri öğrenebilirsiniz. kamuoyunu tarafsız bir şekilde doğru bir şekilde aydınlatmak gazeteciliğin görevidi arz ederim.
Alaettin KÖKSAL
iftira etmeyin. 05-08-2016 - 18:45:27
partiden ihraç edilmedim kendim istifa ettim Ak partisinde aday adayı oldum.. parti binasını satmadım Yusuf sakaya ve Bahattin Kalyoncuyea devrettim. haberi düzeldin düzeltmezseniz konuyu mahkemeye taşıyabilirim. artık rahatsız oldum. sabrında bir sınırı vardır.
Alaettin KÖKSAL
 
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Basın ve vali
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi