Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | �leti�im | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap S�k Kullan�lanlar Ekle 13-04-2021
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Muhalefetle dalga geçti!
 
Muhalefetle dalga geçti!

AKP’nin 75’nci İl Danışma Meclisi Antikkapı’da gerçekleştirildi. Katılım yüksek olduğu toplantıda İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ‘temayül konusunda muhalefet partilerine yardımcı olabiliriz’ dedi. Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanı Fikri Işık’da muhalefet partilerini kastederek ‘Beş kişiyle bir köye gidip lağım çukuru önünde fotoğraf çektirirsiniz. Sadece basınla siyaset yapılmaz, milletle siyaset yapacaksınız”dedi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 29-03-2015 - 12:50

 

Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanı Fikri Işık’ın gecikmeli olarak iştirak ettiği toplantıda İl Başkanı Şemsettin Ceyhan şöyle konuştu:  ‘İl Danışma Meclisi toplantısını yapalı 40 gün oldu; sanki birkaç gün geçmiş gibi geliyor. Yoğunluktan günlerin nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Muhalefet partilerine sesleniyorum; aday adaylarını il binasına sokun, birlikte kahvaltı yaptırın, mülakatlar yapın, kendi içinizde temayül yapın. Bizim yaptıklarımızı ağzınıza bile almayacaksınız sonra AKP’yi eleştireceksiniz. İsterlerse bu işin nasıl yapıldığını gösterir; destek oluruz.

7 Haziran’da yapılacak 10’ncu seçimde Anayasayı değiştirecek 400 milletvekiline ulaşmak için var gücümüzle çalışmamız lazım. Kalan 69 günde kapı kapı sandık sandık çalışmanızı istiyor, sizlere, destanlar yazan teşkilatlarımıza inanıyor ve güveniyorum. Başbakanımızın verdiği yüzde 65’lik hedefe ulaşacağız. 7 Haziran akşamı aynı mutluluk ve coşkuyla partimizin önünde yaşayacağız.”Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da “Bugüne kadar çalıştığımız gibi bugünden sonra da çalışacağız; hep ileri bakacağız, enerji ve umut içindeyiz, uyum içinde siyaset yapıyoruz. Dövüş, kavga, dedikodu bizim kitabımızda yok” dedi.

Meclis çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker “Bundan birkaç yıl önce hızlı trenin hayalinin bile edilemezdi, şimdi hızlı trenlerle yolculuk yapıyoruz. Ben lafa değil, icraata bakarım. Alnımız açık, dik yürüyoruz. Sandıklara sahip çıkalım, bunun için çalışalım” şeklinde konuştu. Belediye Başkanları adına söz alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’de “7 olan milletvekilimizi, 8 milletvekiline çıkarmayı kendimize görev kabul ediyoruz. Allah birlik beraberliğimizi bozmasın, çalışmak için yemin ettik; yeminimizi tutacağız” dedi.

Son olarak kürsüye çıkan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’da şöyle konuştu: ‘Anamuhalefet, korkudan temayül yapamıyor. STK temayül de tıkır tıkır işledi.7 Haziran akşamı biz partimizde coşkulu sevinç yaşarken,  birileri partilerini erken kapatıp evlerine gitmek zorunda kalacaklar. Eğer siz seçim bittikten sonra çalışmazsanız, kimsenin yüzüne bakamazsınız. 5 kişiyle bir köye gidip lağım çukuru önünde fotoğraf çektirirsiniz. Sadece basınla siyaset yapılmaz, milletle siyaset yapacaksınız. AKP, vatandaşa dokunurken, bir taraftan da ayağına hizmet götürmek için canla başla çalışıyor. Vatandaş bunun için bize güveniyor. Kocaeli yeni hizmet ve yatırımlarla buluşmak için yoluna devam edecek. Kadınlarımız kapıları birer birer çalmasaydı; seçimlerde Kocaeli’de bu kadar başarılar elde edilemezdi. Kadınlarımız gene, kapı kapı dolaşıp partimizi anlatacağına inanıyorum.” 


 
Etiketler :
Muhalefetle - dalga - geçti! -
29-03-2015
Siyaset
2 Yorum
Haberi Yazdır
29-03-2015 - 10:52:05
STK lardan bahsediyor. STKları deşifre etmek, STK ları ayrıştırmak, CHP li STK gelip oy kullanıyor. Sen kimi kandırıyorsun. Amaç görüntü, gaz almak. Sen gebzedeki paralelcileri görmüyorsun. Senin bakanlığın döneminde paralelci olmayanları işten atıldı. Atan kim paralelci, attıran kim belediyede kimin rant işi varsa, kimle park ve bahçeler toprak döktürüp komisyon ve rüşveti alıyorsa. Kendi meclis üyelerinize sorun söylerler.
29-03-2015 - 10:47:19
İnşallah Allah cumhurbaşkanına senin ilgili dosya konmuştur. Çünkü sen bulunduğun ilde, ihanet içerisindesin. Sen cumhurbaşkanını resmen kandırdın. Sen bu millete hizmet etmiyor. Egolarını tadmin ediyorsun. Sen çok tehlikelisin. Nedeni Gebze belediye başkanını nasıl belediye başkanı yaptın. Genel merkezi ne ile kandırdın. Cumhurbaşkanını nasıl kandırdın.
 
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
BİM, A101 ve ŞOK…
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi