Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 24-01-2021
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Okullararası satranç turnuvası sona erdi
 
Okullararası satranç turnuvası sona erdi

Gölcük Belediyesi, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gölcük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile “Gölcük’te Öğrenci Olmak Projesi” kapsamında İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Okullararası Satranç Turnuvası Final müsabakalarının yapılmasının ardından sona erdi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 23-02-2017 - 15:19

 

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayında gerçekleştirilen Satranç Turnuvası Finalleri ve akabinde yapılan ödül törenine Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhyettin Yıldırım, Gölcük Belediye Spor Birimi görevlileri, turnuvaya katılan okulların müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katılım gösterdi.
 
21-22-23 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen Turnuvaya İlçe genelinden 298 satranç sporcusu katıldı. Satranç turnuvası İlkokullar, Ortaokullar ve Liseler arasında Küçükler, Yıldızlar ve Gençler olmak üzere 3 ayrı kategoride gerçekleştirildi. İlkokullardan 145 sporcu, Ortaokullardan 95 sporcu, Liselerden 58 sporcu olmak üzere toplamda 298 sporcu başarılı olmak için kıyasıya mücadele etiler. Turnuva Satranç İl Temsilciliği tarafından görevlendirilen hakemler tarafından yönetilmekle birlikte, müsabakalar 7 tur üzerinden yapıldı.
 
Gölcük belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, turnuvada dereceye giren ve tüm katılan öğrencilere, görev alan öğretmenlerine ve turnuva boyunca görev yapan hakem heyetine teşekkür ederek, her branşta olduğu gibi satranç branşımıza da önem veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Sosyal yaşamın devamlılığını, halkın moral ve motivasyonunu artırmakta olan bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecek, dedi.
 
Final turları sonunda gerçekleştirilen ödül töreni öncesinde Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, bir konuşma yaparak tertip edilen Satranç turnuvasına katılan genç beyinleri kutladığını belirterek, elde ettikleri başarılarından dolayı tebrik ederken, Turnuva süresince görev yapan Turnuva komitesine ve görevlilere de teşekkür etti.
 
Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu yaptığı konuşmada, tertip edilen Satranç turnuvasına destek veren ve katkı sağlayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e teşekkür etti. Gülsuyu ayrıca Satranç turnuvasına katılan Okulların Müdürlerine, Öğretmen ve Öğrencilere, Turnuva komitesine ve görevlilerine de teşekkür etti.
 
Turnuvada dereceye giren tüm öğrencilere ödülleri Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu tarafından verildi.
 
İlkokullarda dereceye giren Öğrenciler;
 
1. Abdulvehhab Şimşek-Hisareyn İlkokulu
2. Ömer Esad Mercan-Barbaros İlkokulu
3. Cem Arpacı- Gölcük Turgut Özal İlkokulu
4. Miraç Özen-Barbaros İlkokulu
5. Yiğit İlke-Barbaros İlkokulu
 
 
Ortaokullarda dereceye giren öğrenciler;
 
1. Utku Ege Uslu-D.Dere Atatürk Ortaokulu
2. Eren Meriç-D.Dere Uğur Mumcu Ortaokulu
3. Zeynep Çiftçi-D.Dere Uğur Mumcu Ortaokulu
4. Ayberk Gürbüz-Hisareyn Ortaokulu
5. Kübra Nalci-Hisareyn Ortaokulu
 
Lisede dereceye giren öğrenciler;
 
1.Talha İnan-Gölcük Adnan Menderes AİHL
2.Kenan Durmuş-İhsaniye MTAL
3.Emirhan Yüksel-İhsaniye Anadolu Lisesi
4.Ahmet Faruk Kul-FSM Anadolu Lisesi
5.Oğuzhan Ürker-FSM Anadolu Lisesi


 
Etiketler :
Okullararası - satranç - turnuvası - sona - erdi -
23-02-2017
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
BİM, A101 ve ŞOK…
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi