Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 24-05-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Web Tasarım Ajansları neler yapar?
 
Web Tasarım Ajansları neler yapar?

Günümüzde insanların vakitlerinin çok büyük kısmını internet ile meşgul olarak geçirdiklerini, ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü internet üzerinden karşıladıklarını ve ruh dünyalarının ihtiyacı olan eğlence, sohbet, muhabbet gibi davranışların bile internet ortamında karşıladıklarını görürüz. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 10-08-2017 - 11:33

 

Web dünyasının bu derece gerçek dünyamızı içine alması web tasarım ajanslarının web teknolojileri üzerinde daha çok çalışarak alternatif hizmet kalemlerini müşteri kitlelerine sunmalarını gerektirir. Profesyonel web hizmeti sağlayarak kazanç elde eden web tasarım ajansları bünyesinde yazılım mühendisi, grafik tasarımcısı, sosyal medya uzmanı, reklam uzmanı gibi alanında uzmanlaşmış çalışanları barındırır. Web tasarım ajansının en önemli görevi sanal ortamda temsil edilen markayı en güzel şekilde tasarlayarak markanın satışının artırılmasını sağlamak ve marka değerini yükseltmektir. Bunun yanında web tasarım ajanslarının görevleri aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

  • Web site tasarımı
  • Web yazılım
  • SEO
  • E-ticaret
  • Kurumsal kimlik tasarımı
  • Sosyal medya
  • PR ve Tanıtım Yazıları
  • Grafik Tasarımı

Web Tasarım

İstanbul ve Balıkesir’in tecrübeli web tasarım firmalarından olan CREAMIVE güncel web teknolojileriyle, bütün aşamalarda ve sonrasında en hızlı çözümlerle kolay bir şekilde yol alınmasını sağlar. Web sitesi müşteri açısından sade ve ihtiyaçlara cevap verir nitelikte olmalıdır. Görsel dizayn ziyaretçilerin ilgisini çekmesi açısından önemlidir. Web sitesinin güncel tutulması zorunludur. Burada tercih edilen web tasarım ajansı ciddi önem arz eder. Zira ihtiyaçlarınıza zamanında cevap vermeyen bir ajans çıkacağınız uzun yolda sizi yolda bırakacak arabaya benzer. Bu açıdan ajansın önemi büyüktür.

Web Yazılım

İnterneti kullanan insanların dikkat ettiği nokta sayfanın tasarımı, görünümü gibi özellikleridir. Aslında web sayfasının bir de görünmeyen arka yüzü vardır ki buna web yazılımı diyoruz. Web yazılım sayfanın kodlama kısmıdır. Kodlamada HTML, Javascript, CSS, Asp, Php, XML gibi kodlama türleri kullanılmaktadır.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Firmaların internet ortamındaki görünümünü etkileyen en önemli parametredir. Eğer bir firmanın arama motoru optimizasyonu yani SEO‘su iyi değilse Google gibi Yandex gibi arama motoru sayfalarında ya daha az görünür ya da sonraki sayfalarda görünür. Oysa firmanın asıl hedefi internette Google gibi arama motoruna web sayfasının ismi yazıldığında ilk görünen ve en kolay ulaşılabilen olmaktır. Çünkü müşteri kitlesinin rakiplere kaptırılabilmesi söz konusudur.

E-ticaret

İnternetle beraber ticaretinde web ortamına taşınması, firmaların web sayfalarında sadece kendilerini tanıtmakla kalmayıp, satışlarını da web ortamında gerçekleştirmelerini sağlamıştır. Çok daha fazla ürünün ve özelliklerinin karşılaştırılabilmesi sebebiyle e-ticaret geniş müşteri kitlelerinin tercihi olmuştur. Görsel açıdan ziyaretçilerin zevkine hitap etmenin yanında kolay kullanımı olan e-ticaret sitesi tercih sebebi olacaktır. Referanslarıyla ve tecrübeli birikimiyle CREAMIVE markaya uygun bir e-ticaret sitesi hazırlamak için her zaman hizmetinizdedir.

CREAMIVE Web Ajansı Bilgileri

İstanbul Adresi: Harmandere Mah. Reyhan Cad. No:6 Kurtköy - Pendik / İstanbul

Balıkesir Adresi: Hisariçi Mah. Yaymacılar Cad. 27-31/A D:26 Balıkesir İş Merkezi / Balıkesir

Telefon(İstanbul): 0216 702 1689

Telefon(Balıkesir): 0266 244 2732

Web Sitesi: https://www.creamive.com  
Etiketler :
Web - Tasarım - Ajansları - neler - yapar? - -
10-08-2017
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi