Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 22-05-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > AKP vatandaşın duasını almak için kurulan siyasi bir harekettir
 
AKP vatandaşın duasını almak için kurulan siyasi bir harekettir

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Yeni yönetimi tebrik eden Karaosmanoğlu, “Bize düşen görev teşkilatlarımızı güçlü tutmaktır. Halkımıza değer vermeye devam ederken de çok çalışacağız” açıklamasını yaptı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 23-11-2017 - 10:53

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni seçilerek göreve başlayan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ile yönetimini ziyaret etti. Teşkilatlanmış, birbirini seven ve güvenen teşkilatları Allah’tan başkası yıkamaz diyen Karaosmanoğlu, “AK Parti iktidarı ilk günden itibaren vatandaşının duasını almak için kurulmuş bir siyasi harekettir. Her durumda haktan ve halktan yana gösterdiği tavır nedeniyle insanımızın gönlündedir” dedi.
 
“BİZE DÜŞEN GÖREV TEŞKİLATLARIMIZI GÜÇLÜ KILMAKTIR”

Samimi ve ihlaslı çalışma ile birlikte kendi milli duruşunu sergileyen Türkiye’nin, her türlü terör örgütleriyle mücadele verdiğini dille getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Dünyada ki terör örgütleri kendi başlarına kurulan yapılar değildir. Özellikle batılı zihniyetin kurduğu bu terör örgütleri ülkemizi direkt hedef olarak almıştır, almaya da devam etmektedir. Türkiye dışarıdan gelen her saldırıyla mücadele etmekte, ayrıca ekonomisini büyüterek de dünya ile yarışmaktadır. Bu süreçte bize düşen görevde teşkilatlarımızı güçlü tutmaktır. Halkımıza her daim değer vermek, dualarını alacağımız hizmetlerle bugün nasıl gönüllerindeysek yarında orada olmamız gerekmektedir” diye konuştu.
 
“BİZLERİN DEDİKODULARLA UĞRAŞACAK ZAMANIMIZ YOK”

Seçim dönemleri yaklaştıkça fitne girişimleri yapanların sayısının artacağını da vurgulayan Karaosmanoğlu, “Kocaeli’de ki teşkilat birlikteliğimiz çok iyi durumdadır. Bizlerin dedikodularla uğraşacak zamanı yoktur. Bizler kentimize, sizlerde ilçenize hangi hizmeti yapabilirsiniz ona odaklanacaksınız. Sadece bu hedef doğrultusunda konuşmalıyız. 2004 yılından itibaren Çayırova ilçemize hizmet vermek için canla başla çalıştık. İlçe Belediye Başkanımız Şevki Demirci kardeşimiz büyük bir şevkle çalışıyor. Kendisini kutluyorum. Bakınız Çayırova’da ki ana arterlerimiz başta olmak üzere ve ara sokaklarımızın durumu da çok iyi noktadır” şeklinde konuştu. 
 
 
“UMUTMAYALIM Kİ SİYASET ÇÖZÜM YERİDİR”

Çayırova’da caddelerimizin alt yapılarını ve üst yapılarını yeniledik hatırlatmasını da yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hükümetimiz ve teşkilatlarımız olmasaydı biz bu hizmetleri yapamazdık. Vatandaşımızı önemseyeceğiz ve dertlerine çare olacağız. 2019 yılında ki belediye başkanlığı seçimleri çok ama çok önemlidir. Bir oy daha nasıl fazla alırız bunun için çalışacağız. Çok çalışacağız, vatandaşımızın umudunu asla boşa çıkarmayacağız. Halkımızın devamlı yanında olacağız. Teşkilatların görevi vatandaşı önemsemektir. Teşkilatlar da yerel yönetimlere destek olacaktır. Meclis üyelerimizde teşkilatlarımızla koordineli biçimde çalışacaktır. Unutmayalım ki siyaset çözüm yeridir. Yılmadan ve usanmadan vatandaşımızın yanındayız. Bugün geçmiş yılların sıkıntıları kentimizde artık geride kalırken, yeni ihtiyaçlara da çare olmak için gayret ediyoruz. AK Parti Çayırova ilçe yönetimimize de başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme karşılıklı yapılan fikir alışverişinin ardından sona erdi. 


 
Etiketler :
AKP - vatandaşın - duasını - almak - - için - kurulan - siyasi - bir - harekettir -
23-11-2017
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi