Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 23-10-2018
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Eğitim > O müdür görevinden ayrılıyor
 
O müdür görevinden ayrılıyor

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sami Demirci görevinden ayrılması nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 11-12-2017 - 12:53

 

İşte o açıklamanın içeriği: 11 Haziran 2014’te devraldığım Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden, Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Maarif Müfettişliği görevine atanmam hasebiyle gururla ve onurla yürüttüğüm görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandığım andan itibaren gerek ilçemizdeki yönetici ve öğretmenlerle ve gerekse ilimizdeki yöneticilerle çalışmaktan büyük onur duydum.

Kartepe’ye görevlendirildiğim andan itibaren saygıdeğer yöneticilerimizin bilgi birikimi, mesai arkadaşlarımın enerjisi ve çalışma heyecanına, öğretmen arkadaşlarımın inancına ve sabrına güvenerek başladığım bu görevde öncelikle hak ve adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya gayret gösterdim. Bu amaç doğrultusunda da; öncelikle eğitimin en önemli memleket meselesi olduğu bilinci ve eğitimin bireyleri dolayısıyla toplumu daha nitelikli hale getirme düşüncesiyle mahalli yöneticilerimizin de desteğiyle tüm eğitim kurumlarının fiziki ve teknolojik altyapısını geliştirerek ve eğitimcilerin yeterliliklerini uluslararası seviyelere yükselterek okullarımızı nitelikli kurumlar haline getirmeye çalıştık.

Kartepe’de eğitim öğretimde yakaladığımız bu gelişim ve değişimin hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte sadece Kocaeli’nde değil tüm Türkiye de örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle görevimi sürdürdüğüm süre zarfında gerek şahsım ve gerekse temsil ettiğim Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, bize güven ve destek veren başta çok kıymetli öğretmenlerimiz olmak üzere tüm paydaş kurumlarımıza, öğrencilerimize, anne-babalara ve özellikle tüm personellerimize teşekkür ediyorum.

Çalıştığım süre içerisinde benden yana haklarımı herkese helal ediyorum. Bilerek ya da bilmeyerek bana da geçen haklar olduğu düşüncesiyle herkesin bana olan hakkını helal etmesini diliyorum. Bundan sonraki çalışma hayatlarınızda Kartepe’de yaşayana veya Kartepe’ye hizmet eden herkese sağlık ve başarı dileklerimi iletiyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.


 
Etiketler :
O - müdür - görevinden - ayrılıyor -
11-12-2017
Eğitim
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Ağlamak yok ama!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi