Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 25-05-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Kartepe İYİ Parti’de yüzler gülüyor
 
Kartepe İYİ Parti’de yüzler gülüyor

İYİ Parti Kartepe ilçe teşkilatında yüzler gülüyor. Musa Coşkun başkanlığında toplanan İYİ Parti Kartepe ilçe yönetim kurulunda 24 Haziran seçimlerine parti olarak girilebilecek olmasının mutluluğu ve heyecanı yaşandı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 25-04-2018 - 10:55

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe başkanı Musa Coşkun, geçtiğimiz haftanın genel değerlendirmesini yaptıktan sonra, tüm Türkiye’nin cevabını merakla beklediği, partimizin seçimlere girip giremeyeceği sorusuna CHP Genel Başkanı’nın siyaset tarihine geçecek ve demokrasinin devamlılığını sağlayacak hamle ile YSK partimizin seçimlere katılacağını duyurarak cevap vermiştir.
 
Başta CHP Genel Başkanı, partimize katılan milletvekillerine ve bu tavrı olgunlukla karşılayan partililere huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum dedi. Partimizi seçimlere sokmamanın hedeflendiği iktidar mensubu sözcülerin basına yansıyan ifadeleriyle ortaya çıkmış olması yapılan bu stratejik hamlenin ne kadar haklı ve yerinde olduğunu bir kez daha göstermiş ve oynanmak istenen büyük oyunun bozulduğu ortaya çıkmıştır.
 
Seçim kararı alınmış olmasına rağmen seçimlerin nasıl yapılacağına dair uyum yasalarının çıkartılamamış olması yanı sıra OHAL kapsamında seçimlere girilecek olması bizim azmimizi ve hedefimizi değiştirmeyecektir. Hedefimiz bellidir,ancak sorumluluğumuz bir kat daha artmıştır.Öncelikle hedeflediğimiz oy kitlesine ulaşmak ve Genel Başkanımız Meral Akşener’e güvenerek partimize verilecek oylara sahip çıkmak, bir tek oyun takipçisi olmak zorundayız dedi. 
 
İlçe başkanı Musa Coşkunun ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte toplantıya katılan mahalle temsilcilerine Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorunlu Başkan Yardımcısı Av. Gürkan Uysal tarafından seçim tarihinde oy kullanma, sayım ve ıslak imzalı tutanakların ilçe merkezine sağlıklı ulaştırılması ve dikkat edilmesi gerekenleri içeren bilgilendirme gerçekleştirildi.


 
Etiketler :
Kartepe - İYİ - Parti’de - yüzler - gülüyor -
25-04-2018
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi