Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 25-05-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Başkan kapı kapı geziyor
 
Başkan kapı kapı geziyor

Başkan Karaosmanoğlu, 24 Haziran erken seçim kararının alınmasının ardından Kocaeli’de vites yükseltti. Vatandaşlarla her ortamda ve mahallelerde bir araya gelen Karaosmanoğlu, şimdide de kapı kapı gezmeye başladı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 27-04-2018 - 09:44

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 24 Haziran’da yapılacak erken seçim kararının ardından AK Parti teşkilatlarıyla birlikte seçim çalışmaları nedeniyle kapı kapı gezmeye Gölcük ilçesinden başladı. Büyükşehir yatırımları ve hizmetleri nedeniyle her fırsatta halkla ve sivil toplum kuruluşları ile buluşan Karaosmanoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ile birlikteKaraköprü mahallesinde ki esnaflara bereketli işler diledi. 
 
“24 HAZİRAN’DA STARTIN VERİLMESİ GEREKİYOR”

Karaköprü mahallesinde Berber koltuğuna oturan ve vatandaşlarla sohbet ederek hasbihal eden Karaosmanoğlu, 24 Haziran seçimleri için AK Parti’ye destek verilmesini istedi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Karaosmanoğlu, “Büyükşehir yatırımlarımızın oluşmasında ki en büyük güç başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizdir” dedi. Gölcük İlçeTeşkilatı’nın düzenlediği“Mahallemize Hoş Geldiniz” Projesi kapsamında Lütfü Şahin’e ev ziyareti gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu “Bir Yastıkta 50 Yıl” Projesi kapsamında Ahmet-Kadem Gürdal'a çiftine de konuk oldu. Mutlu ailelerin ülkemizin en büyük gücü olduğunu ziyaretlerinde belirten Karaosmanoğlu, “Milli birliğimiz ve beraberliğimizin sonsuza dek sürmesi için bizlere görev düşüyor. Her alanda güçlü olmamız için Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin 24 Haziran’da startının da verilmesi gerekiyor. Bunu inşallah başaracağız” ifadelerini sarf etti. 
 
“GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN CAN BAŞLA ÇALIŞIYORLAR”

24 Haziran’da yapılacak seçimlerin ardından tüm unsurlarıyla hayata geçecek olan yeni yönetim sistemi ile, yürütmeyi daha güçlü, yasamayı daha itibarlı, yargıyı da daha bağımsız hâle getirmeyi hedefleyen AK Parti’nin tüm teşkilatlarıyla erken seçim için sahada yer aldığını da belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bizim için halkımızın mutluluğu çok önemlidir. Cumhurbaşkanımız ve mecliste yer alan milletvekillerimiz güçlü bir Türkiye için can başla çalışıyorlar. Yerelde bizlerde gayret ediyor ve ilçelerimizin her gün gelişmesi için bu yolda çaba sarf ediyoruz” şeklinde konuştu. AK Parti ile MHP ittifakının şeffaf bir şekilde, 81 milyonun gözü önünde ve meşru bir zeminde yapıldığını da vurgulayan Karaosmanoğlu, “Tek amacı Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı olan bir ittifak kurulmaya çalışıldığını görüyoruz. Bu çok yanlış olmakla birlikte siyasetin halka hizmet etme aracı olmasına da terstir. AK Parti’nin tek bir gayesi vardır, halkına hizmetkar olmak ve hizmet etmektir. Çok şükür bunu 16 yıldır gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.
 
“VESAYET ÜRETEN YAPISINI HALKIMIZ ÇOK İYİ GÖRMEKTEDİR”

Erken seçim kararının ardından girilecek yeni dönemi ülkemizde istikrar ve güvenin teminatı olarak gördüğünü de işaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Milletimizi mevcut sistemin sürekli kriz, tartışma, polemik, darbe, cunta vesayet üreten yapısını halkımız çok iyi görmektedir. Çok şükür ki eski sistemin son günlerini yaşarken, 24 Haziran sonrası büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasına giden yolun önü de tamamen açılmış olacaktır” diye konuştu. Yeni dönemin daha fazla demokrasi, daha güçlü hukuk devleti dönemi olacağını da vurgulayan Karaosmanoğlu, “Yeni dönem, halkımız için daha fazla refah, daha fazla zenginlik, daha geniş özgürlük dönemi olacaktır. Yeni dönem, kalıcı huzurun, kalıcı güven ortamının, daha büyük atılımların dönemi olacaktır. Yeni sistemle gençlerimize ve çocuklarımıza, 2053 ve 2071 vizyonlarını vesayetten, darbelerden, krizlerden, eski dönemin tüm engellemelerinden uzak bir şekilde hayata geçirebilecekleri bir zemin oluşturuyoruz” açıklamasında bulundu. Ziyaretler çekilen hatıra fotoğraflarından sonra sona erdi.


 
Etiketler :
Başkan - kapı - kapı - geziyor -
27-04-2018
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi