Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 22-03-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Milletimiz, Tayyip Erdoğan’ı ilk turda seçecek
 
Milletimiz, Tayyip Erdoğan’ı ilk turda seçecek

Başkan Karaosmanoğlu, Ramazan’ın birinci günü Gebze ilçesinin Hacı Halim ve Yavuz Selim Mahallelerinde ki esnafları ziyaret etti. Vatandaşlarla da hasbihal eden Karaosmanoğlu, “Allah, birliğimizi daim kılsın. Vatanımızı, Milletimizi, Devletimizi payidar kılsın” ifadelerini sarf etti. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 17-05-2018 - 12:45

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ramazan ayının ilk günü Gebze ilçesinin Hacı Halim ve Yavuz Selim Mahallelerinde ki esnafları ziyaret ederek bereketli işler diledi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in de hazır bulunduğu ziyaretlerde vatandaşlarla hasbihal eden Karaosmanoğlu, gençlere ayrı bir önem verdi. Türkiye’nin gündemini ve Dünyanın gidişatını vatandaşlarla birlikte istişare eden Karaosmanoğlu, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “Bu gün vatandaşlarımızla hasbihal etmek için Gebze’deyiz. Güzellikleri ve sevinçleri paylaşmak ilçemizin ihtiyaçlarına dönük çözümleri insanımızla bulmak Kocaeli’de geliştirdiğimiz yönetim modelidir. Kentimizin ürettiği bu model, bütün şehirlerimize örnek olmuştur. Allah, millet olarak birliğimizi daim kılsın. Vatanımızı, milletimizi ve devletimizi payidar kılsın” dedi.
 
“HEDEFTE TÜRKİYE VAR” 

Ülkemizde ve kentimizde her siyasi görüşten insan var diyerek sözlerini sürdüren Başkan Karaosmanoğlu, “Kentimizde ve Gebze ilçemizde pek çok farklı meslekten insan var. Farklı şehirlerinden, farklı coğrafyalardan gelmişiz. Son yurt Anadolu’ya sığınmış, hepimiz Kocaeli’de yaşamayı gururla benimsemişiz. Adımız Ahmet, Ayşe, İbrahim olabilir. Hepimizin soyadı Türkiye’dir. Hepimizin en büyük sıfatı; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktır” diye konuştu. Türkiye’nin dünya üzerinde daha güçlü ve geleceğe emin adımlarla koşması için 24 Haziran’ın öneminde vurgu yapan Karaosmanoğlu, “Dünya yeniden dizayn ediliyor. Coğrafyamızda sınırlar yeniden çiziliyor. Vekâlet Savaşları aracılığıyla Türkiye’nin bekası, Milli birlik ve bütünlüğü, huzur ve güvenliği tehdit ediliyor. Dışardan Türkiye’ye terör ihraç ediliyor. DAEŞ’la mücadele kisvesi altında, Terör örgütleri ağır silahlarla donatılıyor. Hedefte Türkiye var. İşte bu nedenle 24 Haziran çok önemli. Güçlü ve istikrar içerisinde ki ülkemiz gözü dönmüşlerle ancak mücadele edebilir” şeklinde konuştu.
 
“HAMDOLSUN BİZİ BÖLMEK İSTERLERKEN BİZ BİRLEŞTİK”

Düşüremedikleri, coğrafyamızda istila edemedikleri tek yer, son Kale Türkiye’dir diyerek 24 Haziran’ın önemine değinen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Hafızalarımızı diri tutmak zorundayız. Gezi Kalkışması, örgütlü bir darbe girişimidir. 17 - 25 Aralık; Yargı eliyle bir darbe girişimiydi. 6-8 Ekim’de ülkemizi cehenneme çevirmek istediler, önümüze uçurumlar, hendekler kazdılar. 15 Temmuz’da ise doğrudan darbeyle. Vatanımızı işgale, Türkiye’yi paramparça etmeye kalkıştılar. Hamdolsun bizi bölmek isterlerken biz birleştik. 81 milyon bayrak olduk, dalgalandık. Hainleri, çıplak ellerimizle durdurduk. 251 şehit verdik. Ruhları şâd olsun. 2193 gazimize sağlıklı ömürler versin. Bizi, emanetlerine layık kılsın” ifadelerini sarf etti.  
 
“BU BAKIMDAN 24 HAZİRAN ÇOK ÖNEMLİDİR” 

Bütün kötülerin, Türkiye’yi alaşağı etmek için, canla başla çalıştığı bu dönemde diyerek sözlerini sürdüren Karaosmanoğlu, “Dünyanın genel manzarası içinde Türkiye’nin her zamankinden çok daha Güçlü Cumhurbaşkanına, her zamankinden çok daha Güçlü Hükümete ihtiyacı var. Hepimiz son kale Türkiye cephesinde yerimizi almalıyız, alacağız inşallah. Dünyanın yeniden kurulduğu, kartların yeniden karıldığı masada; Türkiye’nin ben de varım demesi, ben de sözümü söyleyeceğim diye ilan etmesi, düşmanlarımızın hıncını artırmıştır. Bu bakımdan 24 Haziran çok önemlidir. İnanıyorum ki milletimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha ilk turda seçecek ve devletimizi yönetmekle görevli kılacak.” diyerek açıklamalarını tamamladı. 


 
Etiketler :
- Milletimiz - - Tayyip - Erdoğan’ı - ilk - turda - seçecek -
17-05-2018
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi