Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 25-05-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Bu millet size o fırsatı vermez
 
Bu millet size o fırsatı vermez

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kartepe ve Körfez ilçelerinde gün boyu çalışarak, 24 Haziran seçimleri için vatandaşlardan destek istedi ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 05-06-2018 - 13:57

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında önceki gün Kartepe ve Körfez ilçelerinde SKM programları kapsamında bir dizi ziyaretler yaparak, AK Parti’ye ve cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Sabah saatlerinden Kartepe Maşukiye’de nokta ve esnaf ziyaretleri yaparak akşamüzeri Körfeze geçti. Körfez’de Kocaeki Erzurum Dernekler Federasyonu(KEDFE)ile iftar yapan Şeker, sonrasında Taşköprülüler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaretin ardından Körfez’de genç kürsü programına katılan Şeker, sahura kadar ilçede çalışmalarını sürdürdü. Ziyaretlerde bir vatandaşın ‘cumhurbaşkanı apolet sökebilir mi’ sorusunu cevaplayan Şeker, “Şunu iyi bilsinler ki 1980’in darbe Türkiye’sinden bugüne gelen bu millet, CHP zihniyetine Metin Temel Paşa'nın apoletlerini sökecek fırsatı hiçbir zaman vermez. Bu millet yanlış yapanı sandığa gömer” ifadelerine yer verdi.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPACAĞIZ

Ziyaretlerde “İnşallah hep birlikte yeni bir başlangıç yapıyoruz”diyerek yeni sistemin önemine değinen milletvekili İlyas Şeker, “16 yıl önce AK Parti ile demokrasi ve kalkınma yolunda güzel bir başlangıç yaptık. 15 Temmuz'da milletimizle birlikte, istikbalimize sahip çıkma konusunda güzel bir başlangıç yaptık. Şimdi 24 Haziran'a yeni yönetim sistemimizle yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyoruz” ifadelerine yer verdi.

VAKİT BİRLİK VAKTİ

Kocaeki Erzurum Dernekler Federasyonuiftarında Türkiye’nin yeni bir dönemin kapılarını araladığını belirten Şeker, “Yeni Türkiye’yi irade, erdem, cesaretle inşallah el birliği ile hazırlayacağız. Önümüze çıkartılan engelleri bugüne kadar aştık, aşmaya devam edeceğiz. Vakit birlik vakti, vakit Türkiye vakti. Bu zamana kadar her zaman destek verdiğiniz, siz kardeşlerimizden yine kutlu mücadelemize destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.

BU MİLLET SANDIĞA GÖMER

Vatandaşlarla sohbetinde ‘cumhurbaşkanı apolet sökebilir mi’ sorusunu cevaplayan milletvekili Şeker, “Apolet sökme konusu biliyorsunuz ki CHP’nin Cumhurbaşkanı adayınınZeytin Dalı Harekatı'mızın kahraman komutanı İsmail Metin Temel Paşamıza saldırmasıyla gündeme geldi. Muharrem İnce, belli ki Temel Paşa’nın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı iftardan rahatsız olmuş. Haddini öyle aşıyor ki Metin Temel Paşamızın apoletlerini söküp emekli edeceğini söyleyebiliyor.Şunu iyi bilsinler ki 1980 darbelerinin Türkiye’sinden bugüne gelen bu millet, CHP zihniyetine Metin Temel Paşa'nın apoletlerini veya başka bir onurlu komutanın apoletini sökecek fırsatı hiçbir zaman vermez. Bu millet yanlış yapanı sandığa gömer” ifadelerine yer verdi.


 
Etiketler :
Bu - millet - size - o - fırsatı - vermez -
05-06-2018
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi