Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 18-06-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Kartepe Belediyesi hafta sonu açık
 
Kartepe Belediyesi hafta sonu açık

Vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 7143 sayılı vergi affı kanunu başvurularının 27 Ağustos 2018 tarihinde sona ereceğinden, Kartepe Belediyesi 25-26 Ağustos 2018 Cumartesi-Pazar günlerinde hizmet verecek. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 23-08-2018 - 13:44

 

18 Mayıs 2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun’ çerçevesinde su, emlak, çevre temizlik, kira, işgaliye, ilan ve reklam, eğlence vergi borçları yeniden yapılandırılıyor.
 
EMLAK SERVİSİ AÇIK
 
Vatandaşların belediyelere olan vergi borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin Vergi Affı Kanunu’na başvurunun 27 Ağustos 2018 Pazartesi mesai saati bitiminde sona ereceğinden Kartepe Belediyesi 25-26 Ağustos 2018 Cumartesi-Pazar günlerinde mesai saatleri içerisinde belediye hizmet binasında Emlak Servisi ile hizmet verecek.  
 
HAFTA SONU BELEDİYE AÇIK 
 
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, vergi affı ile ilgili mükelleflere çağrıda bulunarak, yapılandırmadan faydalanmaları uyarısında bulundu. Vergi affı süresinin uzatıldığına dikkati çeken Başkan Üzülmez “Belediyemize borcu olan vatandaşlarımız için yapılandırma fırsatı doğdu. Kanundan yararlanmak isteyen hemşehrilerimizin 27 Ağustos 2018 Pazartesi mesai saati bitimine kadar başvurmaları gerekiyor. Hemşehrilerimizin yoğunluk yaşamamaları ve daha rahat hizmet alabilmeleri için 25-26 Ağustos 2018 Cumartesi-Pazar günlerinde Emlak Servisi hizmet verecektir” ifadelerini kullandı.   
 
TAKSİT İMKANI VAR
 
31 Mart 2018 tarihinden önceki dönemlere ait vergi, ceza, resim ve harçların yapılandırılmasını içeren 7143 sayılı Kanun çerçevesinde, vergi ve borçlara ilişkin vergi cezası ve uygulanan gecikme zammının silindiğini belirten Başkan Üzülmez, ''Hemşehrilerimiz yeniden yapılandırma kapsamında 6 ile 18 ay arasında değişen taksitlerle de ödeme yapılabilecek” şeklinde konuştu.


 
Etiketler :
Kartepe - Belediyesi - hafta - sonu - açık -
23-08-2018
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi