Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 24-05-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > İş Dünyası > Posco Assan’da öğrenme haftası coşkusu
 
Posco Assan’da öğrenme haftası coşkusu

Posco Assan, çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, motivasyonunu ve takım çalışmasını artırmak amacıyla “Öğrenme Haftası” etkinliği düzenledi. Posco Assan Akademi tarafından düzenlenen ve Türkiye’de alanlarında en etkili isimlerin yer aldığı etkinlikte; güncel yönetim, teknoloji ve ekonomi trendleri ele alındı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 27-11-2018 - 13:30

 

Posco Assan Öğrenme Haftası, yönetim ve inovasyontrendleri konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerini çalışanlar ile bir araya getirdi. Etkinlikler Posco Assan CEO’su HaeikJeong’un açılış konuşmasıyla başlarken; Jeong konuşmasında öğrenme üzerinde durdu. Öğrenmenin bitmeyen bir süreç olduğunu söyleyen Jeong; çalışanların kişisel gelişimlerinin şirketleri açısından da önemli olduğunu vurguladı.
 
İlk Gün Endüstri 4.0 Konuşuldu…
 
Öğrenme Haftası’nın ilk konuşmacısı Endüstri 4.0’ın Türkiye’deki önde gelen isimlerinden ve aynı zamanda TÜSİAD Sanayi 4.0 Çalışma Gurubu Başkanı Ali Rıza Ersoy Endüstri 4.0 hakkında dünyadaki ve Türkiye’deki güncel gelişmeler hakkında bilgiler verirken, tecrübelerini çalışanlar ile paylaştı. Büyük Resmi Görmek etkinliğinde çalışanlar; takım çalışması, motivasyon ve işbirliğine yönelik son derece eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirdi. 40 farklı tuvali boyayan çalışanlar, etkinlik sonunda büyük bir tablo yapmanın mutluluğunu yaşadılar.
 
İkinci gün Eğitmen Bayram Ünal’ın “Liderin 4 Rolü” konulu sunumu ile başlarken, 4 adımlı öğrenme modeli üzerinde duruldu. Ünal; 4 rolü uzmanlık, yönetim, eğitimci ve iş güvenliği liderliği olarak tanımladı. Etkinliğin takip eden gününde “Etkili Geri Bildirim Verme” konusunda bilgiler veren danışman Evin Doğan, yeterlilik kavramı ve geri bildirim verme teknikleri üzerinde durdu. Günün sonunda ise çalışanlar kendi çaldıkları enstrümanlarlaPosco Assan şarkısını seslendirdiler.
 
Kapanışı Dünya’nın En Etkili 100 Kadın Fütüristinden Biri Olan Ufuk Tarhan Yaptı…
 
Öğrenme Haftası’nın son gününde iki duayen isim sunum yaptı. “Beni Ne Motive Eder?” sunumuyla HR Dergi Genel Müdürü Alper Toper, “Geleceğin Başarılı İnsan Modeli” sunumuyla ünlü fütürist Ufuk Tarhan yoğun ilgi gördü. Öğrenme Haftası düzenlenen kokteyl ile sona ererken, çalışanlara çekiliş ile kişisel gelişim kitapları hediye edildi.
 
Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir: “Kendimizi Sürekli Yenilemeliyiz”
 
Öğrenme Haftası’nı değerlendiren Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir, “Bu yıl ilk kez Posco Assan Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlik ile çok değerli konuşmacıları çalışanlarımız ile buluşturduk. Güncel konuların takip edilmesi bizler de dahil tüm çalışanlar içim önemli. Hafta boyunca yönetim ve teknoloji konusunda bilgilerimizi tazeledik, yeni kavramlar öğrendik. Öğrenme Haftası gelişimimiz açısından bir ışık oldu. Öğrenmeyi sadece bu etkinlik ile sınırlandırmamamız gerekiyor. Öğrenme süreci yaşamamız ile birlikte devam ediyor. Kişisel gelişimimiz ve şirketimiz açısından kendimizi sürekli yenilemeliyiz. Emeği geçen çalışma arkadaşlarıma ve yoğun programları arasında katılım sağlayan tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


 
Etiketler :
Posco - Assan’da - öğrenme - haftası - coşkusu -
27-11-2018
İş Dünyası
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi