Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 26-04-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Belediyecilik değil, reklam yapıldı
 
Belediyecilik değil, reklam yapıldı

SP İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy ‘Belediyecilik değil, reklam yapıldı’ dedi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 05-12-2018 - 12:04

 

İşte o açıklamanın içeriği: Ekonomik darboğazın zorluklarını hisseden insanımız her yeni güne daha büyük zorluklarla giriyor. Ülkenin temel direkleri işçi, esnaf, sanayici ve yatırımcı geleceği ile ilgili ciddi endişeler yaşamaktalar.   Ekonomik istikrar iddiası her seçim oy talep eden iktidar 17 yılın sonunda insanımıza sunduğu tablo konkordatolar, kapanmış dükkânlar, zam üstüne zam gelmiş ürünler, ayın sonunu getiremeyen çalışanlardır.  Yola çıktıklarında halka ekonomik refah vadederek oy isteyen iktidar, yolun sonunda insanımıza ekonomik darboğazı, kendilerine ekonomik refahı layık görmüşlerdir. 

Ekonomik göstergelerin hepsi sinyal veriyor. Bu işin böyle devam edemeyeceğini ortaya koyuyor. Çözüm üretilmesi gereken bunca mesele varken iktidar, çözüm üretemeyeceğini bildiği için çözümsüzlüğü seçip gündem oyalıyor.  Her geçen gün alım gücü düşen, ekonomik yolları tıkanan insanımız çözüm üretilmesini bekleyip sabrediyor. Gözüken o ki sessiz yığınlar kendisini oyalayan iktidara önümüzde ki seçimde gereken dersi verip, çözümsüzlük siyasetini elinde ki yetkiyle çözecektir.  

BELEDİYECİLİK DEĞİL REKLAM YAPILDI 

Belediyecilik müessesesi insan hayatını kolaylaştıracak yatırımları yapmakla sorumludur. Belediye kaynaklarının büyük kısmını bu amaç doğrultusunda kullanmalıdır. Mevcut belediye yönetimleri kaynakları şehri kalkındıracak, hayatı kolaylaştıracak yatırımlara değil reklam olacakları, billboard donatacakları harcamaları tercih ettiler.  Bu doğrultuda ulaşım meselesi çözülmüş, yaşam standardı artmış, kalkınmış bir şehirde yaşam sürmemiz gerekirken, bize reva görülen üç beş billboard dolduracak çalışmalardır. 

Belediye kaynaklarımız israf ediliyor. İzmit’in, İzmitlinin hakkı olan kaynaklar mutlu bir azınlığa pay ediliyor. Şehirlerimizi yaşanmaz hale getiriyorlar.  Hayatımızı kolaylaştırmakla memur olan yöneticiler, plansız yatırımları sebebiyle yaşam kalitemizi düşürmekten geri durmuyorlar.  Bitmeyen yol inşaatları, bitmeyen beton yığınlarıyla yaşanamaz bir İzmit sundular. Yaşanan tüm bu sıkıntılar, problemler için çare var. İzmit’in geleceği için çare Saadet Partisi kadrolarıdır. 


 
Etiketler :
Belediyecilik - değil - - reklam - yapıldı -
05-12-2018
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi