Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 26-04-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Eğitim > Başkan Demirci’den 44 okula spor malzemesi desteği
 
Başkan Demirci’den 44 okula spor malzemesi desteği

Eğitimde, sağlıkta, sanatta, ulaşım, çevre, sosyal, kültürel yatırımlarda olduğu gibi sporda da önemli hizmetler gerçekleştiren, sosyal belediyeciliği her zaman hizmet ilkesi edinerek çalışmalarını sürdüren Çayırova Belediyesi, ilçedeki ilk, orta ve lise derecelerindeki 44 okula spor malzemesi desteğinde bulundu. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 06-12-2018 - 13:00

 

Birçok sportif proje geliştirerek gençlerin spor ahlakıyla yetişmesini sağlayan, eğitimde kaliteyi arttıran belediye, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir spor malzemesi desteği sağladı. İlçedeki tüm okulları kapsayan uygulamada gençlerin spor yapmasını desteklemek için malzeme temininde bulunan kurum, tesisleşme bakımından da örnek alınan bir belediye oldu.
 
Demirci, “Geleceğin Milli Sporcularını Yetiştiriyoruz"
 
Çayırova’nın 4,5 yılda 450 Milyonluk yatırımla değişimini sağlayan Belediye Başkanı Şevki Demirci, eğitim alanındaki tüm çalışmalara ayrı bir önem veriyor. Sportif alanlarda başarılı gençler yetiştirme arzusunu yapmış olduğu hizmetlerle perçinleyerek, geleceğin milli sporcularının yolunu açan Demirci, her okulda yapmış oldukları malzeme desteğinin yanı sıra eğitime ve spora yeni tesisler kazandırdıklarını söyledi. 
 
“Çocuklarımıza ve Gençlerimize Spor Ahlakı Aşılıyoruz”
 
Yunus Ergüz İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programda malzeme tesliminin ardından eğitime ve spora yaptıkları yatırımlar hakkında açıklamalarda bulunan Demirci, “Çayırova’nın sportif açıdan tesisleşmesini sağladık. Kapalı spor salonlarımız, Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz, stadyumlarımız gibi tesislerimizin yanı sıra parklarımızda spor alanları oluşturduk. 7’den 70’e her kesime hitap eden spor alanlarımızı semt konaklarımız ve kültür merkezlerimiz içerisindeki spor merkezlerimizle zenginleştirdik. Futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, yüzme, güreş, karete, jimnastik, badminton gibi daha birçok branşta verdiğimiz sportif eğitimlerimizde çocuklarımızın geleceğe daha iyi hazırlanmalarını, spor ahlakıyla yetişmelerini sağlıyoruz.” dedi.
 
“ÇESK’le Milli Sporcular Yetişiyor”
 
Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü ile birçok alanda başarılı öğrenciler yetiştirdiklerinin de altını çizen Demirci, “Geçtiğimiz yıllarda çocuklarımızın ve gençlerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz ÇESK ile milli sporcularımızı yetiştirmeye başladık. Her branşta eğitimlerimizi sürdürdüğümüz bu platformda başarılarda elde ediyoruz. İlçemizi ve kurumumuzu Türkiye’deki birçok turnuvalarda temsil eden sporcularımız var. Geleceğin yetenekli ve azimli sporcularını yetiştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca her yıl olduğu gibi önümüzdeki yıllar içerisinde de spor okullarımız, BESYO kurslarımız, ilk kulaç projemiz ile gençlerimize eğitim vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
 
“Klasik Belediyecilik Değil, Sosyal Belediyecilik Yapıyoruz”
 
Eğitsel, kültürel, sportif ve sosyal alanda etkin belediyeyi hayata geçirdiklerini ve geride kalan süreçte her alanda hizmet ürettiklerini belirten Demirci,“Sadece yol, köprü, altyapı, üstyapı yapan klasik belediyecilik anlayışını aştık. Vatandaşlarımızın günlük hayatını ilgilendiren her anında ve her alanında varız. Sosyal Belediyeciliğe çok önem veriyoruz. Spor projelerinin yanısıra yaptığımız fiziki yatırımlarlada Çayırova’nın adını Türkiye ve Dünyada duyuracak sporcuların yetişmesini sağlıyoruz. Geride bıraktığımız yıllarda bu uğurda çok büyük aşamalar kaydettik. Çayırova’nın spor şehri kimliği kazanması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.


 
Etiketler :
Başkan - Demirci’den - 44 - okula - spor - malzemesi - desteği -
06-12-2018
Eğitim
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi