Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 07-06-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > İZAYDAŞ’tan Ankara çıkarması
 
İZAYDAŞ’tan Ankara çıkarması

Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulunan İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, sektörel konularda fikir alışverişinde bulundu. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 17-12-2018 - 10:07

 

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, beraberindeki sektör temsilcileriyle birlikte Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TBMM Çevre Komisyonu Başkanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ve TES-İŞ Sendikası Genel Başkanlığı’nı ziyaret eden Saraç ve beraberindeki heyet,sektörel konularda fikir alışverişinde bulundu.
 
İZAYDAŞ VE TAYÇED, ANKARA’DA

Tüm Atık ve Çevre Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulundu. İZAYDAŞ Genel Müdürü Saraç’a İSTAÇ Endüstriyel Atık Müdürü ve TAYÇED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Tombul, Benli Geri Dönüşüm Genel Müdürü ve TAYÇED Genel Sekreteri Ömer Benli, Recydia Satış ve Pazarlama Müdürü ve TAYÇED Sayman’ı Cem Balkan, Akfen Çevre Genel Müdürü ve TAYÇED Yönetim Kurulu Üyesi Emre Sezgin, İZAYDAŞ Proje Şefi ve TAYÇED Genel Koordinatörü Onur Uludağ ve TAYÇED Çevre Mühendisi Mehmet Fatih Çalışkan ile birlikte Ankara’da ziyaret programları gerçekleştirdi.  
 
İLK ZİYARET ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI’NA 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürü Muhammet Ecel’in makamında gerçekleşen ilk ziyarette İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, sektöre ilişkin düşüncülerini paylaştı. Saraç, Yeminli Çevre Müşavirliği konusunu tekrar gündeme getirirken dernek olarak yapılan faaliyetler ve yapılması planlanan projeler konusunda destek beklediklerini ve işbirliklerine açık olduklarını ifade etti.
 
TBMM ÇEVRE KOMİSYONU ZİYARETİ

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta’yı ziyaret eden Genel Müdür Saraç ve beraberindeki heyet, Tüm Atık ve Çevre Yönetimi Derneği faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Saraç, atık yönetimi adına pozitif algı oluşturmak için çalıştıklarını belirterek, projeler konusunda işbirliklerine açık olduklarını ifade etti. Sıcak ve samimi sohbet havasında geçen görüşmede TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, atık yönetimi sektörünün stratejik önemine dikkat çekerek, her türlü işbirliklerini desteklediklerini ifade etti. İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve beraberindeki heyet, Ankara’daki ziyaret programlarına Tarım ve Orman Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tunçay ile devam etti. 
 
TES-İŞ SENDİKASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

TES-İŞ Sendikası Genel Başkanı Ersin Akma ile de bir araya gelen İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve beraberindeki heyet, kasım ayında göreve seçilen Ersin Akma ve yönetimine,‘’Hayırlı olsun’’ diyerek görevlerinde başarılar diledi.


 
Etiketler :
İZAYDAŞ’tan - Ankara - çıkarması -
17-12-2018
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Normalleşemiyoruz!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi