Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 17-06-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Bu afişleri kim, ya da kimler parçalıyor?
 
Bu afişleri kim, ya da kimler parçalıyor?

Saadet Partisi’nin İzmit’te astığı seçim afişleri yerlerinden sökülerek parçalanıyor. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 06-03-2019 - 20:37

 

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy şöyle konuştu: yapılan açıklamanın içeriği: Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatımız olarak seçim döneminin resmi olarak başlamasıyla İzmit'te muhtelif yerlere astığımız pankartların sökülerek parçalandığı haberi tarafımıza ulaşmıştır. Bugüne kadar delikanlı duruşunu bozmamış, Türk siyasetinin sabır ve nezaket timsali Saadet Partimize yönelik bu hareket bizlerin dahi sabrını bir hayli zorlamıştır.
 
BİZ BAŞKALARININ PARASIYLA SİYASET YAPMIYORUZ
 
Öncelikle şunu ifade edeyim ve herkese hatırlatayım: Biz Türkiye'nin bir noktasında aday çıkarıp bir başka noktasında farklı bir partinin adayını destekleyen herhangi bir parti değiliz. Biz bugün Türkiye'nin 1389 belediyesinde, tüm seçim bölgelerinde tek başına ve ittifak yapmadan giren tek siyasi partiyiz. İttifakların kurulduğu şu günlerde bizleri bir yerlere sığdırmaya, adımızı ittifaklarla anmaya çalışanların yalanlarına rağmen her yerde bizim adayımız mevcuttur. Bugün mecliste olan partilerin hiçbiri aldıkları seçim yardımlarına rağmen Türkiye'nin tüm bölgelerinde aday çıkarabilmiş değillerdir. Saadet Partimiz ise bu seçimlerde hiçbir seçim yardımı almadan yer almaktadır. Aldıkları seçim yardımlarını, milletin bu parasını kendi tanıtımlarına, bilbord reklamlarına, adım başı asılan büyük büyük afişlere harcayanlar varken biz Saadet Partisi olarak kendi bütçemizi teşkilatçılarımızın parasıyla oluşturmaya çalışıyoruz. Kimsenin parasını yemiyoruz. Kimsenin hakkına girmiyoruz. Yediğimiz içtiğimizden, çocuklarımızın rızkından arttırıp cebimizdeki parayı ortaya koyarak siyaset yapıyoruz. Başkalarının parasıyla siyaset yapmanın kolay bir iş olduğu uzaktan görülürken biz asacağımız pankartların parasını bile kendimiz veriyoruz.
 
İZMİT'İ KİBRİNİZE BIRAKMAYACAĞIZ
 
Bu yaptığınız hareket hakkımızda attığınız iftiralar kadar ahlaksızca, şerefsizce ve kahpecedir. Evet, adil bir seçim yarışında olmadığımızın farkındayız. Fakat daha şimdiden bir başka görüşe ve partiye tahammül edemediği ortada olanların nasıl bir belediye yönetimi anlayışında olacaklarının da farkındayız. İzmit'i sizden, adaletsizliklerinizden ve kibrinizden kurtaracağız. İzmit'imizi mutlu ve huzurlu insanların şehri yapmak için, herkesin birbirlerinin görüşüne saygı duyduğu ve tahammül edebildiği bir kent yapmak için daha da çok çalışacağız. 
 
Buradan bu konuyla ilgili ilk ve son kez sesleniyorum: Belediyenin tüm reklam imkanlarını bizim paralarımızla, bu milletin parasıyla gasp edenler; sokaklarımıza, mahallelerimize astığımız pankartlarımızdan ellerini çeksinler. O pankartlarda kardeşlerimizin verdiği helal paralar var. O pankartlarda gençlerimizin asarken döktüğü alın teri var. Yemediğiniz bir bu kalmıştı, fakat biz parçalayıp yem etmek istediğiniz bu pankartları size yedirmeyiz, haberiniz olsun.


 
Etiketler :
Bu - afişleri - kim - - ya - da - kimler - parçalıyor? -
06-03-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi