Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 27-05-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Adaletin yerini bulmasından kim korkar?
 
Adaletin yerini bulmasından kim korkar?

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in, Kocaeli Baro Binasından indirilen seçim afişiyle ilgili yaptığı açıklamalara yanıt vererek, “Adalet yerini bulmuştur. Bunun üzerinden ajitasyon yoluyla AK Partilileri korkaklıkla suçlayanlara en güzel yanıt sandıkta halkımız tarafından verilecektir” dedi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 13-03-2019 - 20:44

 

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bilgi kirliliğinin önüne geçmek adına değerli İzmit halkımıza bazı şeyleri yeniden hatırlatmak isteriz. Söz konusu alan daha önce partimiz tarafından yalnızca bir günlüğüne Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yatırım hizmetleri açılışı için İzmit’e geldiğinde kullanıldığı halde CHP ortalığı ayağa kaldırmış, günlerce süren suçlamalar yapmıştı.

Bunun üzerine söz konusu binada bundan sonra siyasi afiş kullanılmaması adına karar aldıranlar bugün aynı kuralı kendileri çiğnemiştir. Üstelik bunu bir şov ve üstünlük malzemesi haline getirerek gündem yapmaya çalışmıştır. Çok şükür ki, halkımız herşeyin farkındadır. Buradan ajitasyon yoluyla kendilerine rol biçen, AK Partilileri korkak olarak adlandıranlara değerli İzmit halkı sandıkta gerekli yanıtı verecektir. Bizim bu konuda ne endişemiz, ne de korkumuz vardır. Bugün adaletin yerini bulmasıyla birlikte bu duvar bizim gündemimizden çıkmıştır.

Duvar siyasetinin halkımız nazarında kıymet bulmayacağını da 31 Mart gecesi hep birlikte göreceğiz. İzmit’in duvardan ve Fatma Hanımın kişisel egolarından daha önemli sorunları vardır.” diyen Av. Ali Güney sözlerine şöyle devam etti,“Sizden korkmuyoruz. Biz yola milli şairin korkma diye başlayan İstiklal Marşı şuuruyla çıktık... Ama bilin ki sizin gibi yapmadığımız için halk bizi tercih ediyor. Ayrımcılık yapmadığımız için millet bize teveccüh ediyor, ama siz ayrımcılık istiyorsunuz.  Sizin tarihiniz ayrımcılık tarihi ile doludur. Bu milletin ensesinde boza pişirdiğinizi insanımız unutmadı. Ağlattığınız kızlar, okumasına engel olduğunuz gençler, kamu hayatından kovduğunuz inançlı insanlar, maaşını vermediğiniz çalışanlar, çöpte boğdurduğunuz sivil masumlar sizin karanlık sicilinizde ilk çırpıda hatırladıklarımız.

Siz ya darbe ile ya da tek parti diktası ile bu halkı yönettiniz. Biz ise halkın hür seçimi ile 17 yıldır iktidardayız. Siz ne zaman yerelde ve genelde iktidarda oldunuz o zaman insanımız tarihin en karanlık günlerini yaşadı Şimdi kime gülümseme vaadinde bulunuyorsunuz?

Sizden korkmuyoruz ama sizin hukuk tanımamanız toplum adına bizde endişe oluşturuyor. Yine, sizden korkmuyoruz ama hem bir hukukçu hem de vekil olarak hukuk tanımaz tavrınız hukuk devleti ve demokratik değerler adına endişe verici buluyoruz” ifadelerine yer verdi.


 
Etiketler :
Adaletin - yerini - bulmasından - kim - korkar? -
13-03-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi