Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 27-06-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Gönül belediyeciliğine bakın! Sizi gidi sizi
 
Gönül belediyeciliğine bakın! Sizi gidi sizi

Slogan bulmada üstlerine yok. Lakin söylemle eylem arasında çok yaman bir çelişki var. ‘Belediyecilik işi, gönül işi’ diyerek halktan oy isteyen Tahir Büyükakın’ın Başkanlığı’na talip olduğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde yaşananlar tepkilere neden oluyor, insani açıdan da üzüntüyle karşılanıyor. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 28-03-2019 - 22:32

 

Daha öncede bu sayfalarda dile getirdiğimiz gibi bu belediyeye bağlı UKOME Şube Müdürlüğü’nde görev yapan kişilerin, insanları üzmemek, kırmamak ve kul hakkı yememek gibi bir hassasiyetleri yok. 
 
Kandıra’da İzmit Bağırganlı hattında yolcu taşıyan ve bu işi yapabilmek için tarlasını arabasını satarak para temin eden İlhan Özkol’un 700 bin TL’si buhar olup gitti. Kimin yüzünden? UKOME’deki vurdumduymaz yöneticiler yüzünden. Korsan taşımacılarla mücadelede İlhan Özkol’u yalnız bıraktılar ve onun zarar etmesini göz göre göre seyrettiler. 
 
‘Yeter artık her gün zarar ediyorum korsan taşımacılarla mücadelede bana sahip çıkmadılar’ dediğinde de onu tehdit ettiler. Bu konuyla ilgili ayrıntılara haberin altındaki linge tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fazla uzatmamak adına kısa kesiyoruz. 
 
İlhan Özkol ihalesiz olarak İzmit Bağırganlı Hattını bir kooperatife vererek suç işleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni ve UKOME’yi mahkemeye verdi. Yasalara göre ihaleye giren ve kaybeden firmaya aynı iş verilemez. Ne gariptir ki UKOME’deki iş bilmez yöneticiler yolcu taşıma işlemini ihalede kaybeden firmaya vermiş. 
 
Elbette bunun hukuki olarak cezası da ağır. Her şey bir yana Gönül belediyeciği diyerek oy isteyenler dönüp bir belediyeye baksınlar. ‘Böyle yöneticilerle çalışılmaz, bunları 1 dakika bile o görevlerde tutmamak gerekir. İnsanları üzen ve kıranlarla gönüller fethedilemez. İşte sonuç da bu olur.

AYNI KONUYLA İLGİLİ DETAYLAR İÇİN ALTTAKİ BAŞLIĞIN ÜZERİNİ TIKLAYIN!


 
Etiketler :
Gönül - belediyeciliğine - bakın! - Sizi - gidi - sizi -
28-03-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi