Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 15-12-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Yüzü ve yüreği güzel adaylar
 
Yüzü ve yüreği güzel adaylar

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik “Yüzü güzel olanın huyu da güzeldir” atasözünü hatırlata ve tamamı yüzü gülen adaylarına desteklerinden dolayı Kocaelililere teşekkür etti. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 29-03-2019 - 17:28

 

İşte o açıklamanın içeriği: Kocaeli’mizde 13 belediye başkan adayı arkadaşlarımızı Kocaeliler anlatırken bu tarifi kullanıyorlar. Sizin adayınız Yüzü güzel olan mı? Evet Atasözüdür. “Yüzü güzel olanın huyu da güzeldir” İnsanın yüzü, içinin aynasıdır. Güler yüz her zaman güzeldir: Hoşgörülü, iyi niyetli, uyuşma eğilimli, temiz yürekli kişilerde bulunur. İçinde kötülük yatan kişinin duyguları da yüzüne vurur, kendisini çirkinleştirir. Bundan dolayı yüzünü güzel bulduğumuz kimsenin, anlarız ki huyu da güzeldir.

Evet, bizim adaylarımız ve çalışan tüm kardeşlerimizin yüreğinin güzelliği yüzlerine vurmuş tertemiz insanlardır. Makyaj barındırmaz doğaldırlar. İçi dışı birdir. Milletinin hesabının dışında kişisel hesapları yoktur. 80 milyon Kardeşçe yaşamayı bilirler ve kardeş tutmaya çalışırlar. Vatan toprağını ana kucağı baba ocağı gibi korurlar. Ekmeği hakça bölüştürürler. Halkının emanetine sahip çıkarlar. İsraf etmeden ihtiyaca göre doğru yatırım yaparlar.

Ayrım yapmadan herkese saygı ve sevgi beslerler hizmet ederler. Kendisinin değil halkının geleceğini düşünürler. Kaynakları israf etmezler. Adaylarımız halkının hizmetinde milletimizin gönlündedir. Milletimizin güzel gönlü de adaylarımızın yüzünde parlıyor. Yerel Seçimlerimizin hayırlı olmasını diliyor. Seçimin adil, güvenli, kardeşçe geçmesini ve milletimiz için faydalı sonuçlar getirmesini temenni ediyorum. Ne mutlu yüreği ve yüzü güzel olanlara; ne mutlu onlara destek verenlere.


 
Etiketler :
Yüzü - ve - yüreği - güzel - adaylar -
29-03-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi