Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 17-08-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Yeni parti Şevki Yılmaz'ı da panikletti!
 
Yeni parti Şevki Yılmaz'ı da panikletti!

Akit gazetesi yazarı ve eski milletvekili Şevki Yılmaz, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu gibi AKP küskünleriyle “kucaklaşma” çağrısında bulundu. Bilindiği gibi Şevki Yılmaz ilimizde ikamet ediyor ve yine bilindiği gibi yani partinin kurulmasına yönelik çalışmalar AKP'de de paniğe neden olmuştu. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 26-04-2019 - 11:22

 

Akit gazetesi yazarı ve eski milletvekili Şevki Yılmaz, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu gibi AKP küskünleriyle “kucaklaşma” çağrısında bulundu.
 
Şevki Yılmaz, “Tayyib Kaptana ve hepimize yakışan!” başlıklı yazısında, “AK Hareketinde hiçbir resmi, fahri ve hesabi görevi olmayan bir kardeşiniz olarak yazıyorum! Yoğun Konferans programlarımız nedeniyle dolaştığım Ülkemizde ve Avrupa’daki kardeşlerimizin feryatlarının tercümanı olarak yazıyorum. Bu gidişat hayra alamet değildir! Yeni Partilerle ayrılıklar hayra alamet değildir!” ifadelerini kullandı.

 
“TAYYİB KAPTANLA EL ELE YOLA DEVAMINI ISRARLA İSTEMEKTEDİR!”
 
“Tabanımız başta Abdullah Gül, Ahmed Davudoğlu, Ali Babacan, Melih Gökçek, Kadir Topbaş ve diğer gönlü kırık kardeşlerimizi Tayyib Kaptanla el ele yola devamını ısrarla istemektedir!” diyen Şevki Yılmaz, şöyle devam etti:
 
“Tabanımız, bu kardeşlerimizle beraber yeni bir balkon konuşmalarını acilen beklemektedir!
 
Tabanımız, trene ilk binen hasbi kardeşlerimizin trenden inmelerine mani olunarak ileri ki duraklarda binenlerle beraber yola devam edilmesini arzulamaktadır!
 
Ülkemizin ve Milletimizin beka tehlikesini bertaraf etmenin birlikten, dirlikten, hasbilikten ve gayretten başka hiçbir yolu yoktur!”
 
“17 YILLIK AK İKTİDARININ SONUNUN BAŞLANGICI OLMASINDAN KORKUYORUZ!”
 
Şevki Yılmaz, “Beraber yürüyüp, beraber ıslandığımız ve acı tatlı hatıraları beraber yaşadığımız Tayyib Kaptanımıza yakışan Liderlik makamının gereği ilk dava arkadaşlarını acilen çağırıp dertleşmesi ve kucaklamasıdır!” diyerek yazısını şöyle sonlandırdı:
 
“Arabozucular yerine arabulucu arkadaşlarını birliğin tesisi için görevlendirmesidir! Çünkü birlikte rahmet ve kuvvet vardır!
 
Aksi halde ayrılıkta azab vardır! Çöküş vardır!
 
Tarih ayrılığa düşen, birleşemeyen iktidarların hatta Devletlerin yıkılışına en büyük şahittir!
 
Uhud okçular tepesi nöbetini terk eden isyankarları affedip kucaklayan Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a) Efendimizin izinden gidenlere birbirini affetmek yakışır. Birbirine merhamet yakışır!
 
Aksi halde 17 Yıllık Ak İktidarının sonunun başlangıcı olmasından korkuyoruz!”


 
Etiketler :
Yeni - parti - Şevki - Yılmaz'ı - da - panikletti! -
26-04-2019
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Basın ve vali
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi