Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 09-12-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > İş Dünyası > Gebze Teknik Üniversitesi’nde o zirve 5. Kez toplandı
 
Gebze Teknik Üniversitesi’nde o zirve 5. Kez toplandı

Gebze Teknik Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi’ nin beşincisi gerçekleştirildi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 26-04-2019 - 14:20

 

Gebze Teknik Üniversitesi’ nin düzenlemiş olduğu, Gebze Ticaret Odasının da desteklediği bu yıl "İnovatif Fikirlerle Geleceği Yönet" konulu Girişimcilik Zirvesi' ninbeşincisi; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Mehmet Fatih Kacır, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Aselsan Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Vahit Yıldırım, Gebze Teknik Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebru Tümer Kabadayı, çok sayıda öğretim üyesi ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. 
 
Girişimcilik kavramına dikkat çekmek ve girişimci adaylarına ilham olmak amacıyla düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler; değişime, gelişime, sinerjiye inanan ve en önemlisi ülkemize katma değer üretmeye istekli gençlerimizi bir arada görmekten duyduğu heyecanı belirtti. Fiziksel gücün akıl gücüne kaydığı bu dönemi kişisel ve toplumsal bazda en iyi şekilde yönetebilirsek, ileriye doğru yol alabiliriz diyen Çiler, gençlere içlerindeki gücün farkına vararak girişimci düşüncelerini akıl, teknoloji ve yenilikçi ruh ile temellendirmeleri tavsiyesinde bulundu. Üç oturumdan oluşan zirvede, fark yaratan girişimciler kendi başarı öykülerini katılımcılarla paylaşarak, gençlere rol model oldular. 
Etiketler :
Gebze - Teknik - Üniversitesi’nde - o - zirve - 5. - Kez - toplandı -
26-04-2019
İş Dünyası
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi