Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 25-05-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Yeniden Refah Partisi Başiskele’ye büyük katılım
 
Yeniden Refah Partisi Başiskele’ye büyük katılım

Yeniden Refah Partisi Başiskele İlçe teşkilatı Yuvacık Saklı Vadi Restorantta yaklaşık 200 kişilik iftar programında bir araya geldi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 14-05-2019 - 15:53

 

İlçe yönetimi kadın kolları ve ilçe gençlik kollarının yanı sıra mahalle ve köy temsilcilerinin de hazır bulunduğu iftar programına Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu ile birlikte Genel Merkez Kurucular Kurulu üyeleri Ali Şükrü Bayraktar ve Hüseyin Küçükkeskin de katılım sağladılar.
 
Başiskele Milli Görüş’ün Kalesi Olacak
 
Değişik partilerden istifa ederek Yeniden Refah Partisine katılan 47 kişinin de hazır bulunduğu toplantıda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Mehmet Öner,  tüm teşkilatlara ve Yücel Mollaismailoğlu’ na  Kurucular Kurulu üyeleri Ali Şükrü Bayraktar ve Hüseyin Küçükkeskin’e  iştiraklerinden dolayı teşekkür ederiz   dedi.  Başiskele Yeniden Refah Partisi olarak ikinci kırkyıl ve ikinci Erbakan döneminde en başarılı hizmetlere imza atacaklarını söyleyen Mehmet Öner, halkımızın beklediği özlediği o efsane hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceklerini ve Başiskele’yi Milli Görüşün kalesi haline getireceklerinin sözünü verdi.
 
 
Yeniden Refah Partisi 81 il 972 İlçede Teşkilatları Kuruldu
 
Ardından konuşmasını yapan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu nazik davetlerinden dolayı İlçe Başkanı ve tüm teşkilatlarına teşekkür etti. Ramazan ayının ülkemiz ve islam alemine hayırlı olmasını diledi.  Yücel Mollaismailoğlu;  “Yeniden Refah Partisi 81 ilimiz 972 ilçemizde kuruluş ve kongrelerini  coşku ve heyecan dolu yüksek katılımlı toplantılarla gerçekleştirmektedir.

Muhterem Genel Başkanımıza havaalanlarından itibaren kongre salonlarına kadar eşlik eden binlerce araçlık muhteşem konvoylarla oluşan heyecan ve insan seli, ikinci Erbakan ve ikinci milli görüş hareketine olan özlem ve hasreti  çok net bir şekilde ortaya koymaktadır.  Muhterem genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyin Erbakan hocamızın vefatının ardından 8 yıl boyunca Anadolu’yu il il, ilçe ilçe, köy köy dolaşarak ortaya koyduğu muazzam gayret ,azimli mücadelesi karşısında Aziz milletimiz akın akın partimize koşmaktadır.  Milletimizin milli görüşe olan hasretini özlemini yakınen müşahade ediyoruz. Bu durum başta muhterem genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyi ve bizleri son derece mutlu ve memnun ediyor. Önümüzdeki Ekim ayı ortalarında Ankara da yapacağımız muhteşem büyük kongremizle birlikte, iktidara yürüyüşümüzün ilk adımını hep birlikte atacağız inşallah.

Ülkemizin tüm sorunlarını biliyoruz. Çözümlerini de biliyoruz. Çare de bizde çözümde bizdedir inşallah. Buradan milletimize sesleniyoruz ve diyoruz ki artık alternatifsiz değilsiniz. Artık sizin için biz varız Yeniden Refah Partimiz var, Dr. Fatih Erbakan var elhamdülillah.
 
Emekliye %50 zam Ayasofya’da Cuma Namazı
 
İktidara gelir gelmez ilk işimiz maaşlara % 50 zam yapacağız ve ilk Cuma namazımızı hep birlikte Ayasofya camisinde kılacağız inşallah. Ekonomide, tüketim ekonomisinden  üretim ekonomisine geçiş yapacağız. Ülkemizi dev bir şantiye haline çevireceğiz inşallah.

Önce tarım ve hayvancılıkta ithalat yapan ülkeden ihracat yapan ülke haline geleceğiz.

Ağır sanayi, teknoloji ve savunma sanayi alanlarında dev projelerle ülkemizi dışa bağımlılıktan kurtaracağız. Aynı zamanda  Enerji alanlarında da dev projelerle dışa bağımlılığı tamamen  ortadan kaldıracağız. Her şeyden önce  İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla hareket edeceğiz ve aziz milletimizi hak ettiği  müreffeh yaşam standardına kavuşturacağız inşallah.
 
İslam Birliği, İslam Natosu İslam Birleşmiş Milletler Teşkilatını Kuracağız

Sözlerine devam eden Mollaismailoğlu şunları ekledi, “Yaşanabilir Türkiye lider Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Erbakan hocamızın kurduğu D 8 ülkelerine hak ettiği değeri verecek, önce İslam birliğini ardından islam  NATO sunu İslam Birleşmiş Milletler Teşkilatını kuracağız. Böylelikle muazzam bir güç oluşturacak ve yer yüzünde zulmü ortadan kaldıracak ,hakkı, adaleti, ve huzur ve  barışı tesis edeceğiz. Geçmişte ecdadımız yaptığı gibi bizde başaracağız İnşallah” dedi Yücel Mollaiismailoğlu  İlçe Başkanı Mehmet Öner bey ve ilçe teşkilatından Başiskele seçmen sayısının % 5 ‘ini Yeniden Refah Partisine üye yapma sözünün aldı. Ardından partiye katılanlara Yücel Mollaismailoğlu, Ali Şükrü Bayraktar ve Hüseyin Küçükkeskin tarafından rozetleri takıldı.


 
Etiketler :
Yeniden - Refah - Partisi - Başiskele’ye - büyük - katılım -
14-05-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi