Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 07-06-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Kocaeli, turizmde tanıtım atağı başlatacak
 
Kocaeli, turizmde tanıtım atağı başlatacak

Kocaeli Turizm Derneği olağan kongresini tamamladı. Yeni yönetimin belirlendiği kongrede Kocaeli’nin tanıtımı ön plana çıktı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 15-05-2019 - 14:44

 

KOCAELİ, TURİZMDE TANITIM ATAĞI BAŞLATACAK
 
Kongre sırasında Kocaeli’nin son yıllarda turizmdeki gelişmelerini anlatan başkan Soner Kılıç, burada Turizmin en önemli ayağının yönetim ve tanıtım olduğunun altını çizdi. Bu konuda birçok projelerin olduğu ve bunların hayata geçirilmesi için tüm kentin işbirliği yapması gerektiğini vurguladı. Kongre sonrası seri ziyaretlere başlanacağını açıklayan başkan Soner Kılıç İlimizin STK'ları, Kanat önderleri, Belediyeler ve duyarlı yurttaşlara büyük görev düştüğünü belitti.
 
Kocaeli’nden biraz bahsetmek gerekirse diyen Kılıç; "Kocaeli dünyanın en büyük 3. antik limanından birine sahip. Aynı zamanda  Deniz, göl, doğa ve tarih koridorunun bulunduğu güzel bir coğrafyayı da barındırıyor. Durum böyle olunca Kocaeli ilimiz turizmin başkenti olmaya aday kent konumundadır" ifadelerini kullandı.
 
Eldeki var olan olanakların atıl kaldığını belirten başkan Soner Kılıç; "Kocaeli’nin bir Eskşehir bir Bursa,dan  ne eksiği var!.. Eksik olması bir yana birçok yönden fazlası var.  Evet, iddialı bir biçimde konuşmak gerekirse bizim bu illerden kat be kat fazlamız var.
 
Evet, burada bizim eksiğimiz var. Tekrar altını çiziyorum.! Bizim eksiğimiz var!... Bizim eksiğimizin birinci ayağını yönetimsel boşluk oluştururken, ikinci ayağını yapılamayan tanıtım eksikliği oluşturmaktadır. Şimdi ne duruyoruz! Tanıtım atağını çoktan başlatmamız gerekiyordu" dedi. Yapılan seçim sonunda yönetim kurulu ve denetim kurulu başkan ve üyeleri belirlendi.

Yönetim Kurulu:

Soner Kılıç
Hasan Kahya
Nazmi Çaycı
Tolga Havuç
Cafer Kurt
Semra Togay
Emre Beyaz
Denetim kurulu başkanı
Adnan Zanburkan


 
Etiketler :
Kocaeli - - turizmde - tanıtım - atağı - başlatacak -
15-05-2019
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Normalleşemiyoruz!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi