Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 19-10-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > İş Dünyası > Hafriyat Sektörü KOTO’da bir araya geldi
 
Hafriyat Sektörü KOTO’da bir araya geldi

Kocaeli Ticaret Odası’nın istişare toplantıları hafriyat sektörüyle devam etti. İlginin yoğun olduğu buluşmada, sektörün sahadaki isimleri görüş ve önerilerini paylaşarak, hem KOTO’nun çalışmalarına hem de sektörün geleceğine ışık tuttu ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 18-06-2019 - 12:18

 

Kocaeli iş dünyasının öncü kuruluşu KOTO, komitelerin bünyesinde yer alan sektörlerle düzenlediği istişare toplantılarına hız kesmeden devam ediyor. Son 1 yılda 36 sektör toplantısı gerçekleştiren KOTO, bu kez 3. Meslek Komitesi’ne dahil olan hafriyat sektörünün temsilcileriyle bir araya geldi, görüş, öneri ve taleplerini dinledi. 18 Haziran 2019 Salı günü gerçekleştirilen toplantıya, 3. Meslek Komitesi’nin hafriyatçıları, Meclis Üyesi Serkan Akyıldız, Komite Başkan Yardımcısı Mustafa Duysak ile birlikte ev sahipliği yaptı. 
 
 
AKYILDIZ: İSTİŞARE VAZGEÇİLMEZİMİZ 
 
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Meclis Üyesi Serkan Akyıldız, KOTO’nun istişare ve ortak akıla üst düzey önem verdiğini vurgulayarak, “İstişare ve görüş alışverişi odamızın taviz vermediği çalışma disiplini. Üyelerimiz adına hayata geçirilen tüm projelerin temeli bu istişare toplantılarında atılıyor, hayata geçiriliyor. Kocaeli Ticaret Odası hepimizin odası. Tüm haklarımızı burada arayabiliriz. Hafriyat sektörünün dertlerini sıkıntılarını, döküm sahaları, taş ocaklarının şehre uzaklığı, Kocaeli’deki hafriyat işlerinin il dışından yabancılara yaptırılması vb aksaklıkların farkındayız. Sektör temsilcilerimiz ile hemfikir olduğumuz konuların çözümü için idari pozisyondaki yöneticilerimiz ivedilikle gerekli girişimcilerde bulunulacaktır. Organizasyonumuza katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. 
 
DUYSAK: KOTO BİZLER İÇİN ŞANS 
 
Komite Başkan Yardımcısı Mustafa Duysak da sektör üyelerine birlik- beraberlik dolayısıyla teşekkür ederek, “Kocaeli Ticaret Odamız sektörümüzün yarınları için sizlerin görüşlerini çok önemsiyor. Ve bizler de aynı sektörden temsilciler olarak sorunlarınızın- sorunlarımızın farkındayız. Kocaeli Ticaret Odamız kentimizin en büyük kurumsal ailesi. Bizler için bir şans, bir fırsat. Sizlerin de katkılarıyla, destekleriyle, el ve görüş birliğiyle sektörümüzü daha güçlü yarınlara taşıyacağız” dedi. 
 
SEKTÖR ADINA ÖNEMLİ GÜNDEM MADDELERİ 
 
Akabinde gündem maddelerine ve sektör temsilcilerinin katılımlarıyla görüş alışverişine geçildi. Toplantının gündeminde; Hafriyatçıların buluşması, kaynaşması, yeni üyelerin mevcut hafriyatçılar ile tanışması, ekonomik dalgalanmanın yaşandığı şu günlerde sektörde sağlanması gereken birlik-beraberlik, sektörün sorunları, üyelerin çözüm önerileri, birlikte hareket etme yöntemleri yer aldı. Sektör temsilcileri de görüş ve önerilerini paylaşarak, Oda’nın çalışmalarına ışık tuttu. Sektör temsilcilerinin görüş ve önerileri toparlanarak, ilgili mercilere ulaştırılmak üzere rapor hazırlandı.


 
Etiketler :
Hafriyat - Sektörü - KOTO’da - bir - araya - geldi - -
18-06-2019
İş Dünyası
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi