Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 15-12-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > İş Dünyası > İl Müdürleri, KOTO’nun en önemli paydaşı
 
İl Müdürleri, KOTO’nun en önemli paydaşı

Kocaeli Valiliği bünyesinde faaliyet gösteren il müdürleri, Kocaeli Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Kocaeli iş dünyasını ilgilendiren gelişmelerin paylaşıldığı görüşmede, görüş, öneri ve talepler de iletildi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 09-07-2019 - 12:14

 

Kocaeli’nin istişare noktası KOTO, ilgili tüm kurum ve kuruluşları iş dünyasının temsilcileriyle bir araya getirerek, iş insanlarının önünü açmaya devam ediyor. Ticarete doğrudan ve dolaylı etkisi olan tüm kurumların en yakın işbirlikçisi olan KOTO, Kocaeli Valiliği bünyesinde faaliyet gösteren il müdürlerini ikinci kez KOTO’da bir araya getirdi. İlk buluşmada olduğu gibi ticaretle ilgili gelişmelerin en yetkililerce paylaşıldığı toplantıda, Kocaeli iş dünyası temsilcileri gerek genel, gerekse işkollarını ilgilendiren konularda görüş, öneri ve taleplerini de iletme fırsatı buldu.
 

KATILIM YOĞUN OLDU 

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’un, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdurrahman Çuhadar, Ömer Efe ve Murat Barış ile birlikte ev sahipliği yaptığı toplantıya; Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurettin Nacar, Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman, Defterdarlık Dursun Ali Özel, Çevre ve Şehircilik İl müdürü Ahmet Kırılmaz, İl Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl müdürü Bekir Yümnü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Nevzat Gilan, İl Tarım ve Orman Müdürü Nuri Al, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Salim Tekoğul, TÜİK Kocaeli bölge Müdürü Zeki Bostancı, Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdür Vekili Musa Aydemir, İl Göç Müdür Vekili Mehmet Erkoç, İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Mehmet Demirer, KOTO Meclis üyeleri ile İl Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu üyeleri katıldı.  

BAŞKAN BULUT: İL MÜDÜRLERİ EN ÖNEMLİ PAYDAŞLARIMIZ 

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Bulut, buluşmaların iş dünyası için önemine değinerek, “İlimiz, ülkemiz ekonomisinin en önemli dişlilerinden birisidir. Hatta sağladığı katma değere baktığımızda, en önemlisidir. Bizim de KOTO olarak en önemli görevlerimizden biri, bu katma değeri üreten üyelerimizin sektörlerindeki sorunlarının, taleplerinin takipçisi olmak, gerek kamu kurum ve kuruluşları nezdinde, gerek diğer kent dinamikleri nezdinde bu sorunların çözümünü ilk elden ilgililere iletmek ve çözümünü aramaktır. Bu kapsamda il müdürlerimiz ve kamu yetkililerimiz bizim en önemli paydaşlarımızdır. Kendilerini, üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında her zaman destek aldığımız ve alacağımıza inandığımız makamlar olarak görüyoruz. İlimiz ve ülkemiz adına bu tarz toplantıların yaygınlaştırılması ve iş dünyasının talep ve beklentilerinin tartışılması son derece kıymetlidir” ifadelerine yer verdi. 
 
GÜNCEL BİLGİLER PAYLAŞILDI 
 
Başkan Bulut’un konuşmasının akabinde il müdürleri, kurumlarıyla ilgili bilgiler sunarak, iş dünyasını ilgilendiren konularla ilgili açıklamalar yaptı. Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, 2. El Otomotiv alış-satış yetki belgesi müracaatlarında son günün 13 Ağustos Salı günü olduğuna vurgu yaparken, emlakçıların ise yılsonuna kadar yetki belgesi alması gerektiğini ifade etti. Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz da, imar affının 31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatıldığı bilgisini verdi. Toplantı, meclis üyelerinin soru, talep ve görüşlerinin paylaşılmasıyla sona erdi.


 
Etiketler :
İl - Müdürleri - - KOTO’nun - en - önemli - paydaşı - - -
09-07-2019
İş Dünyası
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi