Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 07-06-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Yeniden Refah Partisi Kocaeli il teşkilatı yeni binasında
 
Yeniden Refah Partisi Kocaeli il teşkilatı yeni binasında

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il yönetim kurulu, toplantısını önceki akşam yeni il binasında yaptı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 13-07-2019 - 12:08

 

Toplantı öncesinde il yönetim kurulu üyeleri, yeni il binasını gezdiler. İzmit devlet hastanesini otoparkının tam karşısında bulunan yeni il binasının tüm hazırlıkları acilen bitirilerek, toplantıya yetiştirildi. Konuya ilişkin konuşan il başkanı, binanın açılışının önümüzdeki günlerde yapılacağını duyurdu.


Devlet eski bakanı Sacit Günbey geliyor

Yapılan yönetim kurulu toplantısında, partinin temmuz ayı il divan toplantısının, 21/07/2019 saat:16:00- 19:00 arasında, körfez ilçesinde bulunan, körfez belediyesi kültür merkezinde yapılması hakkında karara varıldı. Partinin il divan toplantısına genel merkezi temsilen, devlet eski bakanlarından Pr. Dr. Sacit Günbey’ in katılacağı öğrenildi.

Partiye üye akını var..

Toplantı sırasında il başkanı Mehmet Aras, tüm ilçe sorumlularından ayrı ayrı rapor aldı. İlçelerden yüzlerce yeni üyelik talebi geldiği gözlendi. Partiye olan ilgiden memnun olduğu görülen Aras, ilçe sorumluları üzerinden ilçe yönetimlerine teşekkürlerini iletti.

Aras’ ın basına açık olarak gerçekleştirdiği siyasi konuşmasının satır başları ise şu şekilde;“Maalesef ülke iyiye gitmemektedir. Akdeniz de sular ısınmaya devam etmektedir. Her gün hava durumu bildirimi gibi, ardı ardına şehit haberleri gelmektedir. Ülke ekonomisi bozuktur ve ufukta düzelme sinyalleri görünmemektedir.

Babacan filikası

Bilindiği gibi yerli titanic 31 mart tarihindeki çarpmanın etkisi ile su almaya başlamış, 7 haziran tarihinde geminin batacağı kesinlik kazanmıştır. Geminin yardımcı kaptanlarından bazıları geminin filikalarını suya indirmeye başlamışlardır. Bu filikalardan birisi de babacan filikasıdır.  

Bu eski yardımcı kaptan, bugün kendisini Barbaros hayrettin paşa zannetmektedir.  Bu dönemin sorumlularından hiçbirine milletimiz itimadı kalmamıştır. Hiç kimse kendisini bir şey zannetmesin, herkes aynaya baksın. Titanikten ne hayır gördük ki, bunun filikasından bir hayır görelim.Bu manzara karşısında kullanılan argüman ise ümmeti bölmeyelim demekten ibaret olmuştur. 

O zaman soruyorum, fazilet partisini bölüp, ak partiyi kuranlar, bu bakış açısına göre ümmeti bölmüş olmadılar mı? Ve yine soruyorum ki; bugün ümmeti bölmeyin diyenler, 16 senelik iktidarları boyunca ümmet birliği için ne yaptılar?

Bu filikacı kavgasının kimseye bir hayrı olmayacaktır. Milletimiz bunu çok iyi bilmektedir. Siyasetin ve milletin asıl umudu genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ dan başkası değildir.  Titanik i batıran deniz onun filikasını da yutacaktır.  Bu denizde ancak kaptanı Erbakan olan Milli Görüş gemisi yol alabilir.”


 
Etiketler :
Yeniden - Refah - Partisi - Kocaeli - il - teşkilatı - yeni - binasında -
13-07-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Normalleşemiyoruz!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi