Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 23-01-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Hangi sorunu çözdünüz de tatile gidiyorsunuz?
 
Hangi sorunu çözdünüz de tatile gidiyorsunuz?

TBMM’de torba yasası görüşmeleri devam ederken AKP ve MHP’nin yasa görüşmeleri sonrasında Meclisi 1 Ekim tarihine tatil etme kararına tepki gösteren CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, hangi sorunu çözdünüz de tatile gidiyorsunuz dedi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 18-07-2019 - 10:27

 

27. Dönemin geçtiğimiz dönemlere oranla en az çalışılan yasama yılını gerçekleştirdiğine dikkat çeken Akar, vatandaşın beklentilerini karşılamadan Meclisin tatil edilmesine karşı olduklarını söyledi.
 
MEYDANLARDA VERDİĞİNİZ SÖZLERİ TUTUN
 
TBMM’nin torba yasa ve Kalkınma yasası görüşmeleri sonrası tatil edilmesinin doğru olmadığını belirten CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, 9 seçimdir Emeklilikte Yaşa Takılan vatandaşların sorunlarını çözeceğini söyleyenlerin bu sözlerini tutması gerektiğini söyledi.
 
Bütün siyasi partilerin bu konu da söz verdiğini belirten Akar, 1 yıl önce seçimler öncesinde 3600 EK gösterge konusunda AKP’nin seçim sonrası Meclise getireceğiz dediğini ancak görüşmeden çözmeden şimdi Meclisten kaçıyorlar dedi.
 
NEYİ ÇÖZDÜNÜZ DE NEREYE GİDİYORSUNUZ
 
Muhalefet partileri olarak EYT, 3600 EK gösterge ve yaklaşık 5500 Başpolisin sorunlarına ilişkin Kanun Teklifleri getirdiklerinin altını çizen Akar, ancak MHP ve AKP tarafından bunlar reddedildi dedi. Bu sorunları Meclis olarak çözemediklerini belirten CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, yine af konusunda sözlerin olduğunu AKP’nin yargı reformu diyerek milleti beklentiye soktuğunu ancak bu konuda da hiçbir adımın atılmadığını söyledi.
 
CHP grubu olarak bu kadar sorun dururken Meclisin tatil edilmesine karşı olduklarını belirten Akar, Meclis kürsüsünden cezaevi yapıyoruz diye müjde veren anlayışın vatandaşın gerçek gündemi ve beklentileri karşılamadan Meclisi tatil etmesini kabul etmediklerini söyledi.


 
Etiketler :
Hangi - sorunu - çözdünüz - de - tatile - gidiyorsunuz? -
18-07-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
İdris ÇELEBİ
Bravo Fatma başkana!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi