Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 07-06-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Yeniden Refah ilk seçimde birinci parti olacak
 
Yeniden Refah ilk seçimde birinci parti olacak

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras ilk seçimde iktidar olacaklarını söyledi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 24-07-2019 - 11:05

 

Yeniden Refah Partisi Temmuz ayı İl divan toplantısı Teşkilat Başkanı Cevdet Çepil, Siyasi İşler Başkanı Erkan Katırağ, Eğitim Birim Başkanı Maşallah Söğüt, İl Sekreteri Cengiz Adıberi ile Divan heyeti teşkil edilerek önceki gün yapıldı. İl Başkanı Mehmet Aras; “İlk Seçimde birinci parti olarak Meclisteyiz” dedi.
 
 
12 ilçemizde yönetim kurulları oluşturuldu ve kongrelerini yaptılar mahalle kurulum çalışmaları devam etmekte. Partimize olan teveccühe inanın yetişemiyoruz, bunca yılık siyasi hayatımda insanların böylesine canla başla parti teşkilatlarına gelerek üye olduğuna ilk kez şahit oluyorum. Bugünden müjdeliyorum ki Allah’ın izni ile ilk seçimde birinci parti olarak mecliste olacağız ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyde Cumhurbaşkanı olacak Allah’ın izni ile. 

“Yılın ikinci altı ayı için memur ve memur emeklisi maaşına zam beklerken çaya, şekere, elektriğe %15 zam yapıldı ama memura, emekliye gelince %5 zam yapıldı. Bu iktidarın daha fazlasını vermesi imkansız çünkü ellerinde para yok ülkeyi idare edemiyorlar. En son savaşta askerin ihtiyacı için ayrılan kara gün akçesine göz diktiler Merkez Bankası Başkanı buna onay vermediği için görevden aldılar. Üretim, yatırım, ihracat olmadan hayallerimize ulaşmamız mümkün değil. Yoldaki araba, havadaki uçak, kurbanlık hayvan, yediği saman ithal bunların tezgahı bozuk bu tezgahtan doğru iş çıkmaz” dedi.
 
Devlet Eski Bakanı Prof. Dr. Sacit Günbey; “Yeryüzünün en hayırlı teşkilat Milli Görüş Teşkilatlarıdır.” “Yeryüzünü şer güçler kan, gözyaşı, acı ve sömürü ile ifsat ettiler bizler Yeniden Refah Partisi teşkilatları olarak yeniden Dünya’da Adil Düzen kuracağız işte bu yüzden yeryüzündeki teşkilatların en hayrlısı Milli Görüş teşkilatları dır” dedi.

Konuşmasına; “Basında gördüğümüz kadarıyla hükümet adına en yetkili kişi S 400 lerle ilgili kalkıp diyor ki;  Cumhuriyet tarihimiz değil, tarihimizin en büyük anlaşmasını yaptık diyor, bizde diyoruz ki; Erbakan 17 yıl iktidarda olsaydı bu füzelerden daha tesirli ve kıymetlisini milli olarak üretmiştik bununla da kalmayıp sanayii ve teknoloji de Rusyadanda Almanyadanda daha ileri bir devlet olurduk. Şimdi siz 17 yıl da, daha otomobil üretemediniz şimdi el alem den füze aldığınız için bunu tarihin en büyük anlaşması olarak taktim ediyorsunuz. Bu milletin Yeniden Refah Partisinden başka dostu yoktur” diyerek devam etti.

“50 yıl da biriktirilen limanlar, fabrikalar hepsi satıldı bir kısmının arazisine toki ev yaptı bunca satışa rağmen borcumuz 4 misli arttı ve borcun faizini ödeyemez hale geldik.  Refahyol Hükümetinde tek kuruş boç almadan vergi koymadan bir yılda memur ve memur emeklisine %134 zam yaptık. Bağkur emeklisine %1000 zam yaptık. Yeniden Refah Partisi nerede bunlar nerede Allah’ın izni ile Dr. Fatih Erbakan iktidarında bu maaş zamlarını yeniden göreceğiz” dedi.

“Ben size hayalden bahsetmiyorum yaptık yine yapacağız Allah’ın izni ile diyorum. 6 ayda tek kuruş zaman yapmadan vergi koymadan 35 milyar dolar kaynak paketi bulduk yılda 70 milyar dolar yapar. Şimdi Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyin başkanlığında yaptığımız çalışmalarla bu kaynak paketlerini en az 100 milyar dolar seviyesine çıkarıyoruz halkımız bu kara günlere bakarak yese düşmesin gelecekten asla ümit kesmesin milletimiz için Yeniden Refah Partisi, yeniden Erbakan var”dedi.


 
Etiketler :
Yeniden - Refah - ilk - seçimde - birinci - parti - olacak -
24-07-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Normalleşemiyoruz!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi