Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 26-09-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Kartepe Meclisi toplandı
 
Kartepe Meclisi toplandı

Kartepe Belediyesi Eylül ayı olağan meclis toplantısında 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 03-09-2019 - 13:54

 

Kartepe Belediyesi Eylül Ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Meclis Üyesi Orhan Akyüz başkanlığında belediye binası meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. 
 
 
OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ
 
Meclis gündeminde yer alan Bilgi İşlem Müdürlüğü’nün “Görev ve çalışma yönetmeliği değişikliği” oy birliği, Plan ve Proje Müdürlüğü’nün “Kuzey Marmara Otoyolunun Kurtköy-Akyazı Kesimi Projesi’nin Uzunbey Mevkiinde değişen kamulaştırma hattı, güzergâhı değiştirilen Adapazarı-İstanbul Kuzey Geçişi Hızlı Tren Hattı Güzergâhı Projesi’nin ve mevcut demiryolu hattında değişen kamulaştırma sınırının planlara aktarılmasına ilişkin uygulama imar planı değişikliği" oy çokluğu ile kabul edildi. 
 
ARAÇ FİLOSUNA TEDBİRLİ TAKVİYE
 
Meclis gündeminde yer alan Plan ve Proje Müdürlüğü’nün "Eşme Mahallesi Uygulama İmar Planı 7 metre genişliğinde imar yollarının yeniden düzenlenmesi, İşletme Müdürlüğü’nün şirket işlemleri için Belediye Başkanına yetki verilmesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün 8 adet hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu, 2 adet arazöz (sulama ve yıkama aracı) ve bir adet vakumlu yol süpürme araçlarının temin edilmesi oy birliği ile kabul edildi. Eylül ayı meclis gündeminin son maddesinde de hizmetin aksamaması için ihtiyaç ve gereklilik hali doğduğunda Temizlik İşlerinde Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere temin edilecek olan araçlar için İller Bankası’ndan kredi talebi oy çokluğu ile kabul edildi. 


 
Etiketler :
Kartepe - Meclisi - toplandı -
03-09-2019
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Ben adamı sevmiyorum!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi