Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 24-02-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Fatma Kaplan Hürriyet'e ne kadar çamur atarlarsa...
 
Fatma Kaplan Hürriyet'e ne kadar çamur atarlarsa...

CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e sahip çıktı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 10-09-2019 - 18:03

 

CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer'in yazılı açıklamasının içeriği şöyle: Siyasi iktidar ülkemizi de,  belediyeleri de mahvetti. Yerel seçim sonucunda kazandığımız belediyeleri bize devrettiler. Belediyeleri büyük borçlar içinde bıraktılar. 17 yıldır yerelde ve genelde kadrolaşmaları biz yapmadık.  Biz daha yeni başladık 17 yıldır ülkemizi ve belediyeleri yöneten asıl sorumlu olan ve yönetenler düşünsünler. 
 
Kocaeli de AKP nin 11 İlçe de belediye başkanı ve büyükşehir belediye başkanı da aynı partililer.  Aynı partide farklı isimleri belediye başkanı yapıyorlar. Belediyede tüm kadroyu değiştiriyorlar ve çıt yok. Kocaali’de bir belediyeyi CHP  (İzmit’i )kazanıyor. Bütün gözler İzmit’te Fatma Kaplan Hürriyet’te. bir elamanın yeri değişiyor eleştirenler, çamur atanlar ve  yerden yere vuran vurana.  Farklı siyasi partiden belediye alınmasına rağmen işten çıkarma yapmıyor. 
 
Oysa AKP de aynı siyasi partiden farklı bir isim belediye başkanı oluyor ve başkan yardımcıları dahi tüm kadroyu değiştiriyor ve yeniden kendi kadrosunu kuruyor kimseden çıt çıkmıyor.  Fatma Kaplan Hürriyete ne kadar çamur atarlarsa atsınlar nafile boşa çıkar.  Çünkü şeffaf ve sosyal bir belediyecilik uyguluyor. Ülkemizdeki ve Kocaeli’nde gündemi değiştirmek için bu boş işleri bırakın. Ülkemiz çok ciddi bir sıkıntılı süreçten geçiyor.  Kaybeden AKP’ li belediyelerin her geçen gün açıkları daha çok ortaya çıkıyor.
 
İstanbul, Ankara, İzmit ve aldığımız tüm belediyelerimiz bunu en iyi şekilde halka, sosyal belediyeciliğin nasıl olduğunu 5 ayda göstermeye başladılar. Bundan sonra halkın çıkarına olan daha büyük sürprizlerde gelecek. Bizim belediyecilik anlayışımızın geçmişten örnekleri var.  Bugün de İzmir, Eskişehir, İzmit ve benzeri belediyelerimizin dünyada konuşulan belediyeler olduğu unutulmamalıdır. Belediyecilik denilince akla sosyal belediyecilik anlayışı ve Cumhuriyet halk Partisi gelir. Kocaeli dede bu anlayışı İzmit belediye başkanımız Sayın Fatma Kaplan Hürriyet yapıyor. Şu konserde şu olmuş diyen anlayış önce kendilerine bakacaklar.

İNADINA SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZ 

İNADINA FATMA KAPLAN HÜRRİYET                                                            


 
Etiketler :
Fatma - Kaplan - Hürriyet'e - ne - kadar - çamur - atarlarsa... -
10-09-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi