Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 03-07-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Sağlık-Sen teşkilat eğitiminde buluştu
 
Sağlık-Sen teşkilat eğitiminde buluştu

Sağlık-Sen Kocaeli Şubesinin düzenlediği, Genel Başkan Semih Durmuş, Genel Başkan Vekili Durali Baki, Şube Başkanları, İl Yönetimi, İlçe Başkanları ve İşyeri Temsilcilerinin katıldığı Teşkilat eğitiminde bir araya geldi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 20-10-2019 - 12:55

 

Eğitim programının açılışında Şube Başkanı Erdal Yıldırım şöyle konuştu:  Kocaeli Şube olarak Eğitim Programlarımız ile teşkilata ve üyelerimize verilen önemi bir kez daha ortaya koyduk. Sağlık çalışanlarımızın çok çeşitli sorunları bulunmakta, bizler bu sorunları biliyoruz ve Sağlık-Sen olarak bunun için mücadele ediyoruz. Bilgili ve alanında uzman bir teşkilat yapısıyla üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla eğitim programlarımıza devam edeceğiz.
 
Günümüz şartlarında bilimsellik ve donanım gerektirdiği bir dönemde Kocaeli Şube olarak bunun öncülüğünü yapmakta, model olma yolunda hızla yol almaktadır. Sendikal mücadelemizi bilinen basit yöntemler dışında, ezber bozan her zaman alternatif ve akılcı çözümler üreten ilkelerle sürdürüyoruz. Hiçbir zaman kolaycılığı ve taklidi tercih etmedik diyen Yıldırım, her zaman çok çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.
 
Genel Başkanımız Semih Durmuş'da Sağlık çalışanlarının, hizmet sunarken maruz kalabilecekleri psikolojik, fiziksel tehditlere yönelik önlemler, caydırıcı ve çalışanı güvende hissettirecek şekilde yeniden düzenlenmeli; sağlık emekçisinin mesleki saygınlığının korunması ve çalışma barışının sağlanması için, adaletli bir döner sermaye sistemi acilen hayata geçirilmelidir' dedi.
 
Sağlık-Sen Stratejik Araştırma Merkezi sosyal politikalar, insan kaynakları direktörleri Sayın Prof. Dr. Vedat Bilgin, Sayın Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve Hukuk Müşaviri Av. Özlem Titrek Yıldırım tarafından verilen eğitimde, Sağlık ve Sosyal Hizmet çalışanlarının özlük hakları, çalışma koşulları, mesleki sorunları ve mali konuları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. 
Etiketler :
Sağlık-Sen - teşkilat - eğitiminde - buluştu -
20-10-2019
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi