Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 06-06-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Necati Çalık İSU Genel Müdür Yardımcısı oldu
 
Necati Çalık İSU Genel Müdür Yardımcısı oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Planlama ve Yatırımdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alaeddin Alkaç’tan boşalan göreve İstanbul İSKİ Genel Müdürlüğü’nde çeşitli görevlerde bulunan Necati Çalık atandı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 05-11-2019 - 17:35

 

Önümüzdeki günlerde göreve başlayacak Necati Çalık, metropol kenti İstanbul’a su sağlayan Büyük Melen Projesi, 500 bin m3/gün kapasiteli Ömerli İçmesuyu Arıtma Tesisi, İstranca ve Terkos, Boğaz Geçişi, İSKİ Genel Müdürlüğü ile Şube Müdürlük binaları gibi önemli projelerde görev yaptı.  

Necati Çalık kimdir?
 
01.07.1969 tarihinde Kahramanmaraş Göksun’da doğdu İlk, Ortaokul ve Lise öğrenimini Göksun’da tamamladı. 1996 yılında İTÜ Jeodezi ve Fotoğrametri Mühendisliğinden (Harita Mühendisi) mezun oldu.  2015-2016 yıllarında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Kent Çalışmaları ve Yönetimi alanında Yüksek Lisansı’nı tamamladı.
 
1996 yılında İSKİ’de kontrol mühendisi olarak çalışmaya başladı.  2009 yılında İSKİ Su İnşaat Daire Başkanlığı Asya Su İnşaat Şube Müdürü görevine atandı. 2012 yılında İSKİ Su İnşaat Daire Başkanlığı görevine atandı. 2017 yılında İSKİ Su İnşaat Daire Başkanlığı ile birlikte Plan Proje Daire Başkanlığı görevini de üstlendi. Nisan 2019 tarihinde mevcut görevlerin dışında Arıtma Daire Başkanlığı görevini üstlendi. Ekim 2019 yılına kadar bu görevlerine devam etti.  Son olarak İSKİ Havza Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na mühendis olarak atandı. Orta derecede İngilizce bilen Necati Çalık, evli olup  3 erkek 1 kız olmak üzere 4 çocuk babasıdır.


 
Etiketler :
Necati - Çalık - İSU - Genel - Müdür - Yardımcısı - oldu -
05-11-2019
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Normalleşemiyoruz!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi