Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 29-05-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Fatih Erbakan Kocaeli'de gövde gösterisi yaptı
 
Fatih Erbakan Kocaeli'de gövde gösterisi yaptı

Milli görüş lideri Erbakan bir dizi programa katılmak için Kocaeli’ ye geldi. Liderini Sabiha Gökçen Havalimanında karşılayan Kocaeli teşkilatı, yüzlerce araçtan oluşan konvoy ile, otoyol boyunca renkli görüntüler oluşturdu. Erbakan AKP'ye katılacağına yönelik iddialara tepki gösterdi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 01-12-2019 - 17:25

 

Erbakan’ ı havalimanının VİP salonunda karşılayan, partinin il başkanı Mehmet Aras, Genel Başkanlarını Kocaelimize hoş geldiniz diyerek karşıladı. Dr. Fatih Erbakan, il başkanı Aras’ a Kocaeli de olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti Konvoy ile birlikte ilk önce, Erbakan Vakfı kadın kolları tarafından tertip edilen, konferansa katılan Erbakan şöyle konuştu:
 

“Kocaelili kadınların düzenlediği bu toplantıda bulunmaktan dolayı çok mutlu olduk, bir ülkenin en büyük sermayesi gençliğidir. Kadınlar ve gençler bir toplumun dinamosudur. Gençliğimizin şuurlu olması lazımdır. Milli görüş hareketi yedi milyar insanın refahı için çalışmayı esas alıyor. Milli görüş paylaşım ve yönetimde adaleti esas alıyor. Siyonizm ise paylaşım ve adalette kendi menfaat ve çıkarını esas alıyor.

Irkçı emperyalizm insanların kılık kıyafetini önemsemiyor, onlar için sömürebildikten sonra, çarşaf giyen ile mini etek giyen arasında hiçbir fark yoktur. Erbakan hocamızın ırkçı emperyalizm tarafından sürekli engellenmesinin sebebi, kendisinin imam hatip okulları açması, dini veya özel yaşantısı değildir.

Hocamıza uygulanan ambargonun nedeni, paylaşımda ve yönetimde adalet ilkesi doğrultusunda siyaset yapmasıdır. Kıbrıs savaşını yapmasıdır, denk bütçeyi kurup, halka kaynakları dağıtmasıdır. İşte bizler de tıpkı liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan gibi paylaşımda ve yönetimde adaleti sağlamak için yola çıktık.”Erbakan daha sonra ilçe kongresine katılmak için Kandıra'ya gitti.


Partisinin Turan Güneş Kültür Merkezi’nde düzenlenen 1. Olağan Kandıra İlçe Kongresi’nde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, AKP'ye katılacağı yönündeki iddialara ilişkin konuştu. Bazı çevrelerin, partisinin AKP’ye katılacağı yönündeki iddialara da tepki gösteren Erbakan, “Bu ülkede vatandaşın ekonomik göstergelerini düzelten tek bir hükümet vardı o hükümetin adı da 54. Erbakan hükümetiydi. Gittiğimiz her yerde vatandaş önümüzü kesip ‘Allah Erbakan hocamızdan razı olsun. Eğer o gelip de o maaş zamlarını yapmasaydı bugün aldığımız bu paranın yarısını alıyor olacaktık.’ diyorlar. Eğer yeniden o maaş zamlarına kavuşmak istiyorsanız, yeniden bolluk ve bereket istiyorsanız, yeniden büyük Türkiye istiyorsanız hep birlikte Yeniden Refah’ta toplanacaksınız diyoruz" şeklinde konuştu. 


 
Etiketler :
Fatih - Erbakan - Kocaeli'de - gövde - gösterisi - yaptı -
01-12-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi