Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 26-09-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Yetim hakkı yediniz! Hesabını ahirette vereceksiniz
 
Yetim hakkı yediniz! Hesabını ahirette vereceksiniz

İstanbul, Üsküdar Belediyesi’nde 8 yıl müdürlük yaptıktan sonra ‘Sistematik yolsuzluk var’ diyerek ifade veren Veysel Kömürcü, Belediye Meclisinin iddiaları araştırmayı reddetmesi üzerine yeni açıklama yaptı. Kömürcü, “Bu dünyada kurtulmaya çalıştığınız yetim hakkının hesabını, ahirette vereceksiniz. Yetim malını iç etmek için hangi makamdan fetva aldınız?” diye sordu. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 07-12-2019 - 12:57

 

Üsküdar Belediyesi'nde 8 yıl müdürlük yaptıktan sonra “Sistematik yolsuzluk var” diyerek ifade veren Veysel Kömürcü, Belediye Meclisinin iddiaları araştırmayı reddetmesi üzerine yeni bir açıklama yaptı.
 
Kömürcü, işten çıkarılma gerekçesinin SÖZCÜ'de yer alan haberden bir gün sonra kendisine tebliğ edildiğini açıkladı. Belediye Meclisi'nin yolsuzluk iddialarını araştırmayı kabul etmemesi üzerine açıklamalarını sürdüren Kömürcü, şunları söyledi:
 
TEFTİŞE VERDİM: İfademi Üsküdar Belediyesi Teftiş Kuruluna 4 Kasım 2019 Pazartesi günü saat 10.00'da bizzat verdim. Belediye içinde bir klikler savaşı yaşanıyor. Pisliğinin temizlenmesi için bir yıldır çaba harcıyorum. Yolsuzluğu yöntemleriyle birlikte aktardım. Bu süreçte mobbing yaşadım. Bir insanın onuruyla bu kadar oynanmaz. Yolsuzluk ifşasını işten atıldığım için yapmadım, bu yolsuzlukları bir yıldır anlatarak ifşa ettiğim için işten çıkarıldım.
 
YETİM MALI: Yolsuzluk araştırılması, Üsküdar Belediye Meclisi'nde ‘münferit' bir olay denilerek reddedildi. Sizler Müslümansınız. Bu dünyada kurtulmaya çalıştığınız yetim hakkının hesabını ahirette vermek durumunda kalacaksınız. Politik çıkarlarınız ve makam sevdanız bu kadar mı kör etti sizi? Vicdanınızı mı yitirdiniz. Hırsızı korumak ne zamandan beri Müslüman siyasetçilerin şiarı oldu. Ayyuka çıkmış bir pisliğin araştırılması sizi neden tedirgin ediyor?
 
SÜMENALTI: Başkan Hilmi bey ile en son 02.07.2019 günü 35 dakika görüştüm, konuyu detaylıca anlattım. 5 ay geçti. Amacınız, ‘Daha sonra inceleriz' diyerek sümen altı etmek mi ? Peşinizi bırakmayacağım. Göz yumar ve örterseniz bu işin vebali sizin de boynunuzdadır.


 
Etiketler :
Yetim - hakkı - yediniz! - Hesabını - ahirette - vereceksiniz -
07-12-2019
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Ben adamı sevmiyorum!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi