Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 05-06-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Gelecek Partisi il başkanı olun denmişti, işte cevabı
 
Gelecek Partisi il başkanı olun denmişti, işte cevabı

AKP'dem Körfez Belediye Başkan aday adayı da olan Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı eski Başkanı Mehmet Irak, Ahmet Davutoğlu lideliğinde kurulan Gelecek Partisi'nden gelen Kocaeli İl Başkanı ol teklifine şu yanıtı verdi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 06-01-2020 - 13:14

 

Mehmet Irak'ın sosyal medya hesabından herkesle paylaştığı o açıklamanın içeriği şöyle. 

KAMUOYUNA

1986 yılından bugüne isimleri değişsede benim çizgim değişmeden RP, FP, SP, HAS PARTİ VE AK PARTİ de siyaset yapan ve hizmeti nimet bilen, bulunduğum yer ve makamlarda bu millete en iyi şekilde hizmet etmeye gayret gösteren bir kardeşiniz olarak siyaset yapıyorum. Hamdolsun tek gayemde inandığım dinimin yaratıcısı Allahın rızasını kazanmaktır. Allah ömür verirse aklını ve vicdanını kiraya vermeden siyaset yapmaya devam edeceğim.

62.Dönem Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi'nin Kocaeli İl Başkanlığı ile ilgili Yaklaşık 20 yada 25 gün kadar önce başlayan görüşmelerde şahsımla ilgili çıkan haber ve görüşmeler taraflarca olmuştur. Bu manada başta bizi bu göreve layık gören ve görmek isteyen Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı kadim dostum Sayın Doğan Demir Beyefendiye, Kocaeli'de tanınan ve sevilen Parti kurucularından, Parti Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ömer Faruk Başaran Beyefendiye ve bizi tanımak için vakit ayırarak özel görüşme yapan 62.Dönem Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Beyefendiye bizlere bu duyguyu yaşattıkları için kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu zaman zarfı içinde geniş çaplı bir iştişarelerimiz oldu.

Bu istişarelerimizde bizleri o makamda görmek isteyenlerde oldu olumsuz bakanlarda oldu. Elbetteki Gelecek Partisi de diğer siyasi partiler gibi bu millete hizmet etmek için yola çıkmış başında bulunan Sayın Davutoğlu da bu milletin gönlünde dürüst bir siyasi kimlik oluşturmuştur. Böyle bir siyasi partide, siyaset yapan herkes il başkanlığı gibi önemli bir makamda oturmak ister, dostlarımızla ve kanaat önderlerimizle yapılan istişareler sonucunda siyasi kararım Ak Partide siyasete devam olmuştur.

Başta Gelecek Partisi Genel Başkanı 62.Dönem Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Beyefendiye, Genel Başkan Yardımcısı kadim dostum Sayın Doğan Demir Beyefendiye ve Parti Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ömer Faruk Başaran Beyefendiye bundan sonraki siyasi ve özel hayatlarında sağlıkla başarılı bir hayat ve bize göstermiş oldukları ilgi için tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.


 
Etiketler :
Gelecek - Partisi - il - başkanı - olun - denmişti - - işte - cevabı -
06-01-2020
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Normalleşemiyoruz!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi