Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 08-07-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Tayyip Erdoğan'ın en güçlü rakipleri yeni partiler!
 
Tayyip Erdoğan'ın en güçlü rakipleri yeni partiler!

Gazeteci Mehmet Tezkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendi açıklamalarıyla Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nu harekete geçirdiğini söyledi ve "Bahçeli baltayı taşa vurdu" dedi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 28-05-2020 - 17:08

 

T24 yazarı Mehmet Tezkan, bugünkü yazısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.Bahçeli'nin "Yoksa bu kadar tesadüf etmez. 'İyi' olacak, 'gelecek' olacak, 'deva' olacak. FETÖ projesidir, Pensilvanya kaynaklıdır" sözlerini hatırlatan Tezkan, bu ifadelerin Ali Babacan liderliğindeki DEVA Partisi ve Ahmet Davutoğlu önderliğindeki Gelecek Partisi'ni harekete geçirdiğini savundu.Tezkan, şu ifadeleri kullandı:"

BABACAN VE DAVUTOĞLU'NUN ARŞİVİ SAĞLAMDIR"
 
"İki yeni partinin genel başkanı dışarıdan isimler değil. AKP iktidarının ciğerini biliyor. Devletin girdisini çıktısı ellerinde, arşivlerinde.

Çünkü, AKP'nin kuruluş gününden beri varlar.Sakladıkları dosyalar hacimlidir, tuttukları notlar kalındır.

MHP liderinin onları hiç hak etmedikleri şekilde yaftalaması, onlara da söylemlerini yüksek sesle ifade etme, tartışma, gündeme taşıma özgürlüğü getirdi.

Eski defterleri açmalarını gerekli kıldı.Tayyip Erdoğan'ın hiç istemediği bir durumun, tartışmanın, kapışmanın kapısını araladı.

""MHP İKİ İSMİ RİNGE ÇEKTİ"
 
"Biri eski başbakan.Diğeri çok ama çok uzun yıllar ekonominin iplerini elinde tutuna bakan.Bahçeli resmen arı kovanına çomak soktu.

Bilmeyerek, istemeyerek 'Pandora'nın kutusunu açın' dedi. Davutoğlu'nun söylemine dikkatinizi çekerim. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı konuşmaya/açıklamaya davet ediyor. Cumhurbaşkanı'nı sessiz kalmakla suçluyor.

Anlaşılan o ki; Cumhurbaşkanı her gün CHP'yi hedef alsa da, dikkatleri CHP'nin üzerine çevirse de, CHP'yi kriminalize etmeye çalışsa da, şeytanlaştırmayı denese de, marjinal parti imajı yaratmaya kalksa da, düşman muamelesi yapsa da, artık en güçlü rakibi yeni partiler.18 yıllık iktidarın tomografisi ellerinde.MHP lideri bilerek bilmeyerek, onları ringe çekti.Hadi dövüşelim dedi.

Erdoğan, Bahçeli'ye üstlerine gitme der mi, bizi içimizden vuracak bilgilere sahipler diye uyarır mı; bilemem?Ama bildiğim şu; iktidar cephesinde kavga büyük.

Otoyolların, köprülerin, tünellerin, havaalanlarının, hastanelerin neden bu kadar yüksek kullanım garantisiyle ihale edildiğini açıklamaları bile ülkeyi sarsar veya sarsmaya yeter." 


 
Etiketler :
Tayyip - Erdoğan'ın - en - güçlü - rakipleri - yeni - partiler! -
28-05-2020
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi