Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 29-10-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Sağlık > Kocaeli'de gülüşünüz onlara emanet!
 
Kocaeli'de gülüşünüz onlara emanet!

Çoğumuz dişlerimizin şeklinden dolayı, dişlerimizi diğer kişilerin görmemesi için gülmekten kaçınırız, ya da gülerken ağzımızı ellerimizle kapatırız. Oysa bunlara gerek olmadan güzel bir gülüşe sahip olmak mümkün ve ilimizde bu anlamdaki doğru adres; Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 21-09-2020 - 09:45

 

İzmit Yahya Kaptan’da uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü personeli ile diş konusunda hizmet sunan Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği geçtiğimiz günlerde protokolün de  katılımıyla açılmıştı. 
 
Daha önce aynı iş yerinde çalışan Diş Çene Cerrahi Uzmanı Pınar Yüce, Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Neslihan Yenice ve Kanal Tedavi Uzmanı Cansu İlgen tarafından kurulan Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yönetim kurulu üyesi Pınar Yüce’ye diş konusunda merak edilenleri sorduk.

 
Kaç doktor ve personelle hizmet veriyorsunuz ve donanımlarınız nelerdir?
 
800 metrekare alan içerisinde iki katlı binamızda 7 adet muayene odamız, bir tomografi odamız bir de muayene odamız var.  6 uzman doktor ve 10 personel ile en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Açık ve kapalı otopark ile müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. 
 
Uzman doktorlarınız kimler, neler yapıyorsunuz?
 
Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Neslihan Yenice, Kanal Tedavi Uzmanı Cansu İlgen, Ortodontist Ferruh Hasanzade, Ağız Diş ve Çene Cerrahi Pınar Yüce, Diş Hekimi Kaan Daştan, Diş Hekimi Ahmet Kemal Bozkır. Bu uzman doktorlarımız diş ve ağız sağlığı konusunda kanal tedavisi, dolgu işlemleri, diş eti hastalıkları tedavisi, lazerle diş beyazlatma, diş taşı temizliği, diş sıkma tedavisi, implant cerrahi, diş çekimi, eklem problemleri, çene travmaları, gülüş tasarımı, implant üstü kaplamalar, porselen lamine uygulamaları, estetik diş hekimliği, telsiz ortodonti tedavisi ve çocuk diş hekimliği gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Diş ile ilgili tüm cerrahilere sahibiz ve tüm teknikleri uygulayabiliriz.
 
İnsanlarda diş pikniklerinden covid bulaşır korkusu var, siz corona salgınına karşı nasıl bir tedbir aldınız?
 
Sağlık Merkezimizde özellikle son donanım ve teknoloji kullanıyoruz. Kirli ve temiz havayı birbirinden ayıran havalandırma sistemimiz mevcut. Yani, temiz havalandırma sistemi ile havadan korona bulaşma riskini ortadan kaldırdık. Kullandığımız aletleri ve materyalleri buhar yöntemi ile sterilize eden cihazlarımız sayesinde bakteri ve mikrop yok oluyor. Dişe uygulanan sıvıları elektronik yöntemle sterilize ediliyoruz. Covid ile mücadelede tüm uyumlu bir tesisiz. Gerekli tüm tedbirleri hassasiyetle ve ciddiyetle uygulayan örnek bir klinik olarak hizmet veriyoruz. 
 
Halkımız implantı pahalı buluyor. Siz nasıl bir ücret politikası izliyorsunuz?
 
İmplantta dünyada kullanılan ileri ve güvenli sistemleri kullanıyoruz. Üç farklı katogoride ekonomik, normal ve premium uygulaması yapıyoruz. İmplant muayenesinden ücret alınmıyoruz. Fiyat ve uygulanacak yöntem konusunda en sağlıklı bilgiyi hastayı muayene ettikten sonra veriyoruz. İmplantta uygulanan sistemler çok gelişti. O yüzden de maliyet düştü. İmplantta korkulacak bir şey yok, diş çekiminden daha kolay. En ideal tedavilerden bir tanesi.

Diş etini kaldırmadan implantı yerleştiriyoruz. Yapılan tüm sistemleri gönül rahatlığıyla uyguluyoruz çünkü çalıştığımız firmalar dünya çapında faaliyet gösteren güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. 
 
Son yıllarda yabancı uyruklu vatandaşlar özellikle Araplar implanta büyük ilgi gösteriyor ve implant uygulaması için bize geliyorlar.
 
Diğer kliniklerden farkınız öne çıkan hizmetiniz nedir?
 
Acil gelen hastalarımıza müdahale edip yanıt verebiliyoruz. Hastalarımız 7/24 doktoruna ulaşabilir. 
 
Diş tasarımı ve gülüş tasarımın uzmanımız var. En önemlisi bir hastaya her branş uzman doktorumuz ile birlikte bakıyoruz. Bir tedaviye başlanıldığında herkes kendi alanındaki görevini o hasta üzerinde değerlendiriyor. Beraber çalışıyoruz. 
 
Multidispliner bir çalışma uyguluyoruz. Yani bir hastayı en az üç doktor muayene ediyor. Kendi uzmanlık alanındaki görüşlerini o tedavi için söylüyor. Hastayı hepimiz beraber değerlendirdiğimiz için buraya gelen hasta memnun ve sağlıklı bir şekilde çıkıyor. Bu da bizi diğer kliniklerden daha ayrıcalıklı yapıyor. 

Hastalarınızın en büyük korkusu nedir?

İnsanların en büyük korkusu dişine işlem yapılacaksa aylarca beklemesidir. İnsanlar dişsiz olarak dolaşmak istemiyor. En büyük korkuları bu. Biz en kısa sürede bunu hastanın dişini ya da işlemini yaparak gönderiyoruz. Bazen bir hasta geliyor, o gün dişi yapılmış ve mutlu olarak gidiyor. Bu hasta için çok önemli. Hastaların az zamanı oluyor. Dişine işlem yapılacaksa aylarca işlem yapılmasını gel-git olmasını istemiyor. Bizde onları memnun etmek istiyoruz ve en kısa sürede diş ve sorunları çözülmüş olarak gönderiyoruz. Örneğin diş cerrahisinde (önceden kısa bir hazırlık yaparsak) hasta bir günde dişine kavuşuyor.  Hastanın aynı gün diş çekimlerini yapıp implantlarını yerleştirip üzerine de protezini de takıp gönül rahatlığıyla kliniğimizden gönderebiliriz.
 
Hedefiniz nedir?
 
İşimizi iyi yapmaya önem veriyoruz. Ortaya güzel bir iş çıksın istiyoruz.  Kocaeli ve bölge halkına en iyi ve kaliteli hizmeti en uyguna vermek için çaba sarf edeceğiz. Marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyeceğiz.  
Etiketler :
Kocaeli'de - gülüşünüz - onlara - emanet! -
21-09-2020
Sağlık
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
   
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi