Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 28-10-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Ali Güney itfaiyecileri kutladı
 
Ali Güney itfaiyecileri kutladı

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen kongre ile yeniden İzmit İlçe Başkanı seçilen Av.Ali Güney, 5 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen İtfaiye Haftası münasebetiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personeline görev başında ziyaret gerçekleştirdi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 25-09-2020 - 10:31

 

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, 5 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen İtfaiye Haftası münasebetiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personelini görevi başında ziyaret etti.Gerçekleşen ziyarette Başkan Güney’i ilçe yöneticileride yalnız bırakmadı.Çay sohbeti eşliğinde samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, İtfaiye personeli memnun etti.Önemli günlerinde kendilerini unutmayarak ziyaret eden Başkan Güney’e İtfaiye personeli teşekkür etti.
 
 
Kocaeli İtfaiyesi Türkiye’ye örnek bir teşkilat
 
Gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Av.Ali Güney; “Köklü mesleklerden olan itfaiyecilik, en çaresiz kalınan anlarda yardım eli olması bakımından kutsal meslekler arasındaki yerini korumaktadır. İtfaiye hizmetinin etkin ve kaliteli sunulabilmesi, modern teknolojinin gerektirdiği itfaiye personeli, eğitim, araç, gereç ve malzemenin varlığına ve bu alanda geliştirilmiş ulusal standartlara bağlıdır.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyemiz Türkiye’de başarılarıyla örnek gösterilen bir teşkilattır. 
 
İtfaiyenin başarısı, halkımızın önlem ve korunma bilgisi seviyesine bağlıdır
 
Eğitimli, genç ve dinamik kadroya sahip olan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyemiz; araç, gereç ve ekipman yönüyle yeterli olmasının yanında, çağın gelişmelerini yakından takip etmektedir. İçinde bulunduğumuz İtfaiye Haftası, toplumu bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilmektedir. Bir şehrin itfaiyesi ne kadar iyi olursa olsun, itfaiyenin başarısı, halkımızın aldığı yangın güvenlik önlemlerine ve yangından korunma konusundaki bilgi seviyesine bağlıdır. 
 
İtfaiye Şehitlerini rahmetle anıyorum
 
İtfaiyecilerimizin insan yaşamını kolaylaştıran ve canlı yaşamını güvenceye almakla yükümlü oldukları için fedakârca yaptıkları çalışmalar göğsümüzü kabartıyor, tüm İtfaiye Teşkilatı mensuplarımızla gurur duyuyoruz. Bu önemli hafta vesilesiyle yaz, kış demeden hem yangın hem de kurtarma faaliyetlerini yürüten itfaiyecilerimize kazasız, belasız bir şekilde görevlerini yerine getirmelerini temenni ediyor, itfaiye şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Tüm vatandaşlarımıza, yangınsız, kazasız, afetsiz ve sağlıklı günler diliyor, itfaiye personellerimizin İtfaiyecilik Haftası’nı kutluyorum” dedi. 


 
Etiketler :
Ali - Güney - itfaiyecileri - kutladı -
25-09-2020
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Fevzi KÜÇÜKÇALIK
Saman ekilmez Sayın Bakan!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi