Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 24-01-2021
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Kapitalizm giderken yalnız gitmeyecek!
 
Kapitalizm giderken yalnız gitmeyecek!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Danışmanı ve Kocaeli il başkanı Mehmet Aras, Gebze ilçesinin aylık ilçe divan toplantısına katıldı. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 12-01-2021 - 11:12

 

Aras’ a Gebze ziyaretin de altı yardımcısı, beş il yönetim kurulu üyesi eşlik etti. Yeniden Refah Partisinin Gebze ilçe divan toplantısı, partinin ilçe binasında bulunan Necmettin Erbakan konferans salonunda yapıldı. Partinin ilçe divan kuruluna, Gebze ilçe başkanı Engin Kılıç başkanlık etti. İlçe başkan yardımcıları ve mahalle temsilcilerinin ayrı ayrı verdikleri rapor sonrasında, Engin Kılıç söz alarak, ekibine teşekkür etti. Engin Kılıç sonrasında söz alan, Mehmet Aras ülke ve dünya gündemine değindi. 
 
KAPİTALİZMLE BİRLİKTE İŞ BAŞINA GETİRDİKLERİ DE GİDECEK.
 
Aras’ın konuşmasından satır başlıkları şu şeklide; Komünist sistem çökmeden tam 20 yıl evvel komünizmin çöküşünü rahmetle Erbakan hocamız müjdelemişti. Biz bunu kulaklarımızla duyduk şahit olduk. Ve yine kapitalizmin de çökeceğini rahmetli hocamızdan duyduk. Bugün artık kapitalizm de nihai son olan çöküşe doğru hızlıca yol almaktadır. ABD de yaşanan olaylar neticesinde, sistemin çökeceğini hep beraber göreceğiz. Bu çöküşün etkileri dünyanın çok farklı coğrafyalarında hissedilecektir. Ve yine çok açıktır ki, kapital sistem giderken işbaşına getirdiklerini de beraberinde götürecektir.

YENİDEN REFAH PARTİSİ BÜTÜN SEÇMENLERE ULAŞACAK

Siyasi gündemi değerlendiren Aras, sonrasında katılımcılara, iki gün önce genel merkezde kendisine verilen talimatları aktardı. Aras'tan alınan bilgiye göre, Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi seçime yönelik çalışmalarına hız vermiş durumda, parti 81 ilde toplam 100 seçim bölgesinde seçmenlere ulaşmak için yeni bir yapılanma içerisine gitmiş. Bu modelin çalışması için seçilen pilot il ve ilçelerde çalışmalar başlamış durumda. Bu kapsamda, her seçim bölgesinde bir kişi genel merkez tarafından sandıklardan sorumlu olarak görevlendiriliyor. Kocaeli ilinde sandıklardan sorumlu tutulan kişi de, il yönetim kurulu üyesi Yaşar Birgül. 

ARAS İLK SANDIK TEŞKİLATINI KURDU

Aras partililere yeni çalışma modeli hakkındaki bilgileri aktardıktan sonra, ilk dersi de bizzat kendisi uygulamalı olarak gösterdi. Aras yanına çağırdığı beş partiliyi Gebze ilçesindeki bir sandıkta görevlendirdikten sonra, bu beş partili arasında görev bölümü yaptı. Kendilerine yapacakları işe dair gereken bilgileri aktardı.
 


 
Etiketler :
Kapitalizm - giderken - yalnız - gitmeyecek! -
12-01-2021
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
BİM, A101 ve ŞOK…
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi