Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 25-05-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Magazin > Kandıralı geleceği için yatırım yapmalı
 
Kandıralı geleceği için yatırım yapmalı

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin Mart ayı yemekli toplantısında konuşan Cihat Kaymas; Kandıralı hemşehrilerim baraj kamulaştırmasından elde edecekleri paralarla mutlaka gelecekleri için yatırım yapmalıdır.” dedi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 2011-03-25 - 14:41:23

 

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Alkan açılış konuşmasında; “Bu akşam ele alınacak konu özelde Kandıra için çok önemli. Kandıra Namazgah Barajı kamulaştırma çalışmalarında sona gelindi. Kandıralının cebine ciddi bir miktarda ve sıcak para girecek. Yatırım uzmanı hemşehrimiz yatırım araçları ile ilgili bilgi verecek.” dedi.

Baraj kamulaştırmaları


İSU Yönetim Kurulu üyesi Dr. Halil İbrahim Kahraman; “İSU`nun Kandıra yatırımları devam ediyor. Kandıralılar baraj kamulaştırmalarından alacakları parayı doğru ve verimli bir şekilde değerlendirmeli. Barajla Kandıranın 50 yıllık temiz su ihtiyacı karşılanırken, aldıkları sıcak para ile yapacakları yatırımlarla da geleceklerini kurtarmalıdır.” dedi.

Menkul Değerler

BORSA ve Sermaye Piyasası Enstrümanları ile ilgi bilgi veren Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas, Müdür Yardımcısı Caner Temel ve Kıdemli Yatırım Uzmanı Serpil Eröz ile birlikte yaptığı sunumunda; Şirketimiz 13 ulusal bankanın katılımıyla 1976 yılında kurulmuştur. Yerli ve uluslararası yatırımcılara en geniş anlamda yatırım bankacılığı çözümleri üretmektedir. Şirketimizce, Hisse Senedi Alım-Satımı, Devlet Tahvili – Hazine Bonosu, Repo-Ters Repo İşlemleri, Yatırım Fonları, Vadeli İşlemler, Eurobond Alım - Satımı Menkul Kıymet Kredisi, Havale / EFT, Kurumsal Finansman Hizmetleri, Portföy Yönetimi, Yatırım Danışmanlığı, Araştırma Hizmetleri verilmektedir. Bugün itibariyle İMKB işlem yapan yabancıların payı %64 civarındadır.

Paranızı doğru değerlendirin

Bireysel ve kurumsal yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler ve kişisel beklenti ve risk tercihlerine uygun portföy oluşturulmaktadır. Bunun için Kandıralı hemşehrilerim baraj kamulaştırmasından elde edecekleri paralarla mutlaka gelecekleri için yatırım yapmalıdır.” dedi. 
Etiketler :
Kandıralı - geleceği - için - yatırım - yapmalı -
2011-03-25
Magazin
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Mehmet ERYÜREK
Şimdi sopa zamanı!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi