Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | �leti�im | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap S�k Kullan�lanlar Ekle 05-03-2021
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Psikolojinizi bozmaya devam edeceğiz!
 
Psikolojinizi bozmaya devam edeceğiz!

CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak, AKP Derince İşçe Başkanı Koray Merdan’ı kastederek halkın sorunlarını dile getirerek psikolojinizi bozmaya devam edeceğiz dedi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 23-01-2021 - 10:49

 

CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak’ın yazılı açıklamasının içeriği şöyle: Halkın yoksulluktan, işsizlikten, zamlardan bunaldığı bu dönemde,  halkın haklı talebi olan ulaşım zammı ile ilgili olarak ‘ulaşım  zammı geri çekilsin’ konulu yaptığımız basın açıklamamıza istinaden AKP Derince İlçe Başkanı Koray Merdan konu ile alakası olmayan ve konuyu sulandırmaktan öteye geçmeyen cümlelerle güya cevap vermiş!
 
AKP Derince İlçe Başkanı Merdan, ‘Ulaşım zammı neden yapıldı?’ sorusunu sormak yerine halkımızın bu önemli sorununu görmezden gelip gündem değiştirerek konuyu şahsıma getirmiş, İZGAZ’dan iş akdimin feshi ile ilgili çamur at izi kalsın mantığıyla sözde açıklama yapmıştır.
 
Ben burada bu konuya açıklık getirmek istiyorum: Evet İZGAZ tarafından yıllar önce iş akdim feshedildi. AKP zihniyeti o dönemde benim gibi yaklaşık 60-70 civarında insanın işi ve ekmeği ile oynadı. İnsanların işi ve aşı ile oynayan AKP. O dönemde İZGAZ’ı Fransızlara satmak istedi. İZGAZ’ın Fransızlara satılması olayına tepki olarak düzenlenen ve birçok sivil toplum örgütünün organize ettiği, yaklaşık 400 çalışanın katıldığı ‘İzgaz satılamaz’ eylemine  katıldığım için çeşitli bahaneler üreterek iş akdim o dönem feshedildi.
 
Ben ne zimmetten yargılandım, nede ağır cezada yargılandım. Ama benim iş akdimi feshedenler FETO terör örgütünden yargılandılar. Bize çamur atanlara 17 Aralığı hatırlatmak isterim! Para sayma makinalarını, para kasalarını, ayakkabı kutularını, bakan çocuklarını, İranlı işadamlarını, bürokratlarını ve dört bakanı hatırlatmak isterim!
 
Bize çamur atanlara Derince Belediye Başkanı ve Meclis üyelerinin aldığı cezalarını da hatırlatmak isterim! Yine Koray Merdan’a ayrıca sormak istiyorum! Sahibi bulunduğu firması Derince Belediyesi’ne ve AKP’li diğer belediyelere ne kadar fatura kestiğini kamuoyu merak etmektedir!
 
Bir diğer sorum ise kendi yönetiminde bulunan yöneticisinin, Fatih Sultan Mahallesi’nde yapılan spor kompleksini ne kadar kamu zararına uğrattığını açıklamasıdır! Halkın gündeminden uzaklaşan, gündem değiştirmeye çalışan AKP zihniyetine halkın, esnafın, işçinin, köylünün, emeklinin sorunları ile uğraşmalarını tavsiye ederim.
 
Eğer bu tavsiyeme hala uymamakta direteceklerse de önemle belirtmek isterim ki: Biz sizin yapamadığınızı yapmaya devam edecek, Halkın sorunlarını dile getirerek psikolojinizi bozmaya devam edeceğiz


 
Etiketler :
Psikolojinizi - bozmaya - devam - edeceğiz! -
23-01-2021
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
BİM, A101 ve ŞOK…
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi