Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | �leti�im | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap S�k Kullan�lanlar Ekle 13-04-2021
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gündem > Gölcük’te o yarışmanın ödülleri verildi
 
Gölcük’te o yarışmanın ödülleri verildi

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen, 7’den 70’e Pandemide Geri Dönüşüm Fikirleri Yarışması’nın ödül töreni düzenlendi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 04-03-2021 - 11:35

 

Yarışma; 200 eserin katılımıyla büyük bir ilgiyle yapılırken, jürinin değerlendirmesi sonrasında dereceye giren eserler daha önce belirlenmişti. Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde yapılan ödül törenine; Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve dereceye giren eser sahipleri katıldılar.
 
YARIŞMANIN HEDEFİNİ ANLATTI
 
Yarışmanın büyük ilgi ve birbirinden değerli eserlerin katılımıyla yapıldığını ifade eden Başkan Sezer yaptığı konuşmada: “Koranavirüs salgını döneminden geçtiğimiz zor bir süreci yaşıyoruz. Pandemi süreci, normal alışkanlıklarımızın dışında evlerimizde, her zamankinden çok daha fazla vakit geçirmek zorunda olduğumuz bir dönem oldu. Bir yandan da pandemide aslında gündelik hayatta yapmış olduğumuz, bize son derece olağan gelen bazı aktivitelerin, ne kadar önemli olduğunun da farkına varmış olduk. Yarışmada, bir yanda salgın sürecinin önemini vurgulamanın yanında, geri dönüştürülebilir eşyaların ve malzemelerin bir sanat eseri haline gelmesi ya da gündelik kullanımda fayda sağlayabilecek eşyalar haline dönüştürülebilmesi ve özellikle ekonomik anlamda değer ifade edebilmelerinin sağlanabileceğini düşündük” dedi. 
 
 
GÖLCÜK’TEN HERKESE GÖSTERMİŞ OLDUK
 
Başkan Sezer konuşmasının devamında: “Bizler; düzenlediğimiz bu yarışma ile, Gölcük ilçesinden her çeşit kullanılmayan malzemenin aslında tekrar kullanılabileceğini, faydalı bir eşya haline dönüştürülebileceğini, en önemlisi de ekonomiye katkı sağlayabileceğini göstermiş olduk. Büyük teveccüh gösterilen yarışmamızda; dereceye giren eser sahiplerini, yoğun bir katılım gösteren İhsaniye Anadolu Lisesi öğrencilerini ve tüm katılımcıları can-ı gönülden tebrik ediyor, emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.
 
BAŞKAN SEZER ÖDÜLLERİ TAKDİM ETTİ
 
Başkan Sezer yarışmada 1.olan Rahime Özcan, 2.olan Ecrin Nur Aşkın ve 3.olan Müyesser Kuran ve mansiyon kazanan 15 katılımcıya ödüllerini taktim etti. Ayrıca; yarışmaya büyük ilgi gösteren İhsaniye Anadolu Lisesi öğrencilerine de teşekkür belgesi verildi. Katılımcılar; Gölcük Belediyesi’nin, Korana Virüs salgını döneminde, böyle anlamlı bir yarışmayı düzenlediği için Başkan Sezer’e teşekkürlerini ilettiler. Sergi alanının gezilmesiyle ödül töreni son buldu. 


 
Etiketler :
Gölcük’te - o - yarışmanın - ödülleri - verildi -
04-03-2021
Gündem
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
BİM, A101 ve ŞOK…
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi