Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 20-01-2019
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Gölcük > Hastane personeli sandığa gitti!
 
Hastane personeli sandığa gitti!

İzmit Seka Devlet Hastanesi çalışanları, maaşlarını aldıkları banka ile yeni bir anlaşma yapılması ve promosyon paralarının tek seferde ödenmesi gibi taleplerle ilgili düşüncelerini yansıtmak için sandık başına gitti. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 2011-05-15 - 00:38:22

 

İzmit Seka Devlet Hastanesi çalışanları maaşlarını aldıkları banka ile yapılan sözleşme süresinin dolması nedeniyle yeni banka ile yapılacak anlaşma öncesinde isteklerini ortaya koymak için sandık başına gitti. Aynı hastanede örgütlü olan Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi yöneticilerinin sandık yöntemiyle herkesin özgür bir biçimde düşüncelerini dile getirmesine ilişkin planladıkları oylamaya hastane çalışanları büyük ilgi gösterdi.

SANDIKTAN NE ÇIKTI?

Toplam 259 sağlık çalışanı imza karşılığı oy kullandı. Bu tür bir konuda Seka Devlet Hastanesi`nin tarihinde ilk kez yapılan söz konusu oylamada zaman zaman uzun kuyruklar oluştu.  Oy kullanma işlemi tamamlandıktan sonra, sandık heyet huzurunda açılarak tutanak tutuldu. Sandıktan hastane çalışanlarının banka ile kurum arasında 3 yıllık bir sözleşme yapılması ve promosyon paralarını tek seferde peşin ödenmesini istediklerine dair sonuç çıktı.

ÖMER ÇEKER MEMNUN

Söz konusu oylamadan çıkan sonuç ve hazırlanacak teknik şartnamede bulunması gereken hususlar resmi yazı ile idareye bildirilecek. Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, “Üyelerimizin görüşlerine çok önem veriyoruz. Kurumlarımızın çalışanlara da sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmaları yönünde girişimlerimiz sürüyor. Bu oylamanın neticesini yönetime resmi yazı bildiriceğiz ve bu tavrımızın ilerleyen zaman dilimi sürecinde banka, kurum ve çalışanlar arasındaki telafisi güç zararlar ile ihtilafların oluşmasını da engelleyecektir ”dedi. 
Etiketler :
Hastane - personeli - sandığa - gitti! -
2011-05-15
Gölcük
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Mahalle kızı
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi