Sübyancı sapık serbest kalabilir!
İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde yanlarına yaklaştığı küçük kızlara cinsel organını gösteren sapık yakalandı. Serbest de bırakılabilir. Nasıl mı? İşte ayrıntılar..
11-06-2017

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi'nde Eyüp S. aracıyla yol kenarında bulunan ikisi de daha 15 ile 16  yaşlarında olan M.T. ve B.T. isimli kızların yanına yanaştı. Yine iddiaya göre, Eyüp S. cinsel organını küçük çocuklara gösterip kızları taciz etti. Kızların şikayeti üzerine Eyüp S. dün polis tarafından gözaltına alındı.Sorgusunun ardından  adliyeye sevk edilen Eyüp S. adli kontrol şartı ile serbest bırakılmaya hazırlanırken, Eyüp S. tarafından Umuttepe'de aynı şekilde tacize uğrayan bir kişi daha polis merkezine giderek şikayette bulundu. 
 
Şikayette bulunan kişi Eyüp S.'nin aracıyla yanına adres sorma bahanesiyle yanaştığı aynı şekilde cinsel organını çıkararak tacizde bulunduğunu bildirdi. Bunun üzerine Eyüp S.'yi daha adliyeden çıkmadan yeniden gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Eyüp S.'nin sorgusu sürüyor. Kızları tacize uğrayan aileler mübarek Ramazan ayının yüzü suyu hürmetine mağdur olan vatandaşlardan emniyet müdürlüğüne giderek şikayetçi olmalarını istediler. Eğer şikayetçi olunmazsa aksa takdirde serbest de kalabilir. Serbest kaldıktan sonra da aynı şekilde tacizlerine devam edecektir.