Damatlarının evine kurşun yağdırdılar
Darıca’da meydana gelen olayda 3 yıllık evli oldukları belirtilen Hakan B. ve Elif B.’nin aralarında bilinmeyen bir nedenle kısa süre önce anlaşmazlık çıktığı belirtildi. Bu anlaşmazlık yüzünden duruma öfkelenen gelinin akrabaları 8-10 kişilik bir grupla birlikte bugün öğleden sonra damadın evine gelerek binayı taş sopa ve kurşun yağmuruna tuttular. İşte ayrıntılar..
11-06-2017

Darıca Nenehatun Mahallesi, Şair Baki Sok. No:19 adresindeki 3 katlı binada ikamet eden 3 yıllık evli Hakan B. ve Elif B. kısa süre önce bilinmeyen bir nedenle anlaşmazlığa düştü. Edinilen bilgiye göre annesinin hasta olduğunu ve yanına gitmesi gerektiğini belirten Elif B. bir kaç gün önce evden ayrıldı
 
Elif B.’nin evden ayrılmasının ardından, bugün öğleden sonra amcası olduğu iddia edilen Metin T. ve yanındaki 8-9 kişilik bir grup damat Hakan B. ile akrabaları Ali. Haydar B. ve Metin B.’nin ikamet ettiği 3 katlı binaya gelerek dış kapıdan içeri 3-4 el ateş ederek camları kırdılar. 
 
Bununla birlikte 8-10 kişilik gurubun yerdeki parke taşlarını atarak alt katın cam ve çerçevelerini indirdikleri kaydedildi. Hiç kimsenin yara almadığı olayın ardından kayıplara karışan saldırganlar polisin takibine alınırken, yapılan araştırmada saldırganların yerdeki kurşun çekirdeklerini de toplayarak beraberlerinde götürdükleri ifade edildi.