Başiskele’nin gençlerine önemli yatırımlar
Başiskele Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezlerinin sayısını arttırıyor. Gençlerin zamanlarını daha iyi değerlendirmek ve spor faaliyetlerini kolay yapabilmeleri için yeni kapalı tesisler oluşturuluyor.
19-06-2017

Başiskele’de sağlıklı yaşam için spora önem veren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz özellikle gençlere yönelik yaptığı yatırımlarla onların vakitlerini sağlıklı huzurlu bir şekilde geçirmelerine olanak sağlıyor. Kentsel Dönüşüm projeleri devam ederken Sosyal dönüşümlerinde yaşandığı Başiskele’de Başkan Ayaz’ın girişimleri ile birbiri ardına kahvehaneler yerini gençlik ve spor merkezlerine bırakıyor. Güçlü Türkiye’nin güçlü milli ve manevi neslinin oluşmasına katkıda bulunan Başkan Ayaz amaçlarının sadece spor salonu yapmak değil, gençlerin ruh ve beden sağlıklarını korumak, milli ruh ve beraberlik duygularını güçlendirmek olduğunu vurguluyor.
 
Son olarak 15 günde Vezirçiftliği Mahallesi ve Mehmetağa Mahallesi’nde iki gençlik ve spor merkezl kazandıran Başiskele Belediyesi yeni gençlik ve spor merkezi yapımlarına Aydınkent Mahallesi ve Altınkent Mahallesi’nde başladı.