Fatih Deniz Bıçakçı’yı ararken kalpten öldü
Bir reklam şirketinin sahibi olan Ferhat Güneş, yapımını üstlendiği Kartepe Konakları’nda yüzlerce kişiyi mağdur eden Fatih Deniz Bıçakçı ile telefonda konuştuktan hemen sonra kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
20-10-2017

Sarımeşe’deki Kartepe Konakları’nın yapımını üstlenen FDB Yapı’nın sahibi Fatih Deniz Bıçakçı verdiği sözleri tutmadı. Onlarca kişiyi mağdur etti. Uzun süredir telefonlarına cevap vermiyor ve sürekli kaçıyor. 
 
Fatih Deniz Bıçakçı ile ilgili yine onlarca kişiyi dolandırdığına dair iddialarda ayyuka çıktı. Fatih Deniz Bıçakçı bu iddialar karşısında suspus. Sürekli kaçmaya, telefonla arandığında da toplantıdayım gibi yalanlarla mağdur ettiği kişileri de çileden çıkarmaya devam ediyor.
 
Fatih Deniz Bıçakçı’nın eski ortaklarından Ferhat Güneş’de uzun süredir Fatih Deniz Bıçakçı’yı arıyordu. Tabiri yerindeyse; Fatih Deniz Bıçakçı kaçıyor, Ferhat Güneş’de kovalıyordu.
 
Fatih Deniz Bıçakçı’nın 1 trilyon zarara uğrattığı ve kendisine verdiği 12 daireyi de tam olarak tamamlamadığı Fatih Deniz Bıçakçı’nın söz verip tutmamak ve sürekli kaçmak gibi çirkin tavrı Ferhat Güneş’i çok üzüyordu. 
 
Yakınlarından alınan bilgiye göre evli 1 çocuk babası Ferhat Güneş (50) dün telefonla yeniden Fatih Deniz Bıçakçı’yı aradı. Telefonda Bıçakçı’ya sert bir dille yüklendi. Telefonu kapattıktan sonrada yere yığıldı. 
 
Kalp krizi geçirdiği ortaya çıkan ve hemen hastaneye kaldırılan Ferhat Güneş’in doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti. Kartepe Konakları’nda Fatih Deniz Bıçakçı ile bir dönem yan yana olanlarda ‘Bu kaçıncı ölüm Fatih Deniz Bıçakçı pek çok kişiyi çok üzdü ve ölümüne neden oldu’ şeklindeki sözlerle tepki gösterdiler. Ağrılı olan Ferhat Güneş bugün ikamet ettiği İstanbul’da toprağa verilecek.