İZGAZ'dan müşterilerine 25. yıla özel proje
25. yılını kutlayan İZGAZ, müşterileri için ayrıcalıklı bir proje hayata geçirdi.
11-01-2018

Başvuruya göre belirlenecek olan 25 İZGAZ müşterisi, kurumun yönetim komitesi toplantılarına katılarak, hem istek ve görüşlerini dile getirecek hem de kurumun geleceğine katkı sunacak.
 
İZGAZ, 25. Yıla özel projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. İZGAZ, ‘Sen Yönet’ projesiyle, müşteri ilişkilerine yeni bir boyut kazandırıyor. Proje kapsamında; İzgaz web sitesine başvuru yapan her 25. Müşteri bir yönetim komitesi toplantısına katılmaya hak kazanacak. İZGAZ 2018 yılı boyunca 25 toplantıda toplamda 25 İZGAZ müşterisini konuk etmiş olacak. Bu toplantılarda müşterilerin görüşleri alınacak ve çözüm önerileri değerlendirilecek. Toplantı detayları, İZGAZ’ın sosyal medya hesaplarında ve yayın organlarında da paylaşılacak. 
 
BAŞVURU İÇİN… 

Sen Yönet projesiyle ilgili bilgi veren ve müşterilerini başvuruya davet eden İZGAZ Genel Müdürü Gökalp Özkök, “Hizmetlerimizi müşterilerimizin doğrudan geri bildirimlerini alarak planlamak, müşterilerimizle bağlarımızı daha da kuvvetlendirmek ve operasyonlarımız hakkında görüşlerini almak amacıyla hayata geçirdiğimiz ‘Sen Yönet’ projemiz, İZGAZ ailesini ruhunu yansıtan bir projesidir” ifadelerine yer verdi.