Belediyeyi BİMER’e şikayet etti, işinden oldu
Gebze Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü bünyesinde 20 yıldır işçi olarak çalışan Hüseyin Demir, belediye hakkında BİMER’e şikayet dilekçesi yazdığı gerekçesiyle işten atıldı.
12-01-2018

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker bir kez daha ekmekle oynadı. Belediye bünyesinde yaklaşık 20 yıldır çalışan Hüseyin Demir Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) ile Kamu Denetçiliği Kurumu’na (CİMER) belediye ile ilgili şikayet dilekçeleri yazdı. 
 
Belediye yöneticileri de şikayet dilekçelerinde ele alınan iddiaların asılsız olduğunu öne sürerek iftira atma ve rencide etme gibi gerekçelerle o işçiyi işten attı. BİMER ile CİMER’in vatandaşlardan gelen ihbarı ciddiye alıp araştırması gerekir. Ama görünen o ki şikayetin kimden geldiği de birileri tarafın o kurumların başındaki kişilere söyleniyor. 
 
Sonrada ‘vay sen beni nasıl şikayet edersin diyerek şikayet eden kişiyi işten çıkartıyorlar. Gebze’de çok tanınan bir isim olan ve Hüseyin Demir gibi Gebze Belediyesi’ndeki işine son verilen Okan Kurt’ta Başkan Adnan Köşker’e Facebook üzerinden yüklendi.
 
İşte o paylaşımın içeriği: 
 
Sevgilim Adnancığım yine bir mesaiyi Arkadaşımızın iş hakkını fes etmiş bu kardeşim .20.. yıldır .Kadrolu biri . gebzeye hizmet ediyordu . Şimdi sucu neymiş hakkını savunduğunu İÇİN Rızkından ekmeğinden oldu . Bu kardeşimizin üç çocuk okula gidiyor şimdi burdan SORUYORUM . SEVGİLİ ADNANCIĞIM BU ÇOCUKLARIN gelecegini karartın ? bu çocuklar sana şimdi haklarını nasıl helal etsin ? Bir Aile REİSİNİ YOK ETMEK BÜTÜN AİLEYİ YOK ETMEKDİR . Şimdi bu iş hakkını fes etmek çözüm mü . sizce sevgili Adnancığım ? verilen hakkı kim alıyor ADNANCIĞIM ALIYOR NİYE YETKİ ONDA GÜÇ ONDA . AMMA ALLAH GÖRÜYOR KİM HAKLI KİM HAKSIZ . Allah görüyor . Bakın gebze BELEDİYESİNDEN iş hakkı fes olanlar dürüst namuslu şerefli mert Adamlar Atılıyor . Kimler atılmıyor dayısı amca gücü olanlar Sabah kart basılıyor Akşam kart basılıyor kendileri dışarda sokakta gezerek banka matik çalışıyor .15..de . para yatıyor bu hak Mİ şimdi birini koru birini dışarı at . Bir baba düşünün bir evladına zülüm yapıyor diğer evladını çalışmadan para ödüyor.?. bu hak mı hukuk mu sizce Adalet nerde acaba ? Mevlam ne diyor kul hakkı yiyenleri Af etmem diyor şimdi bu kul hakkı değil mi sizce ? Bu adam şimdi hakkını yargıda arayacak ve kazanacak bu kesin . Kötü niyet paralar ödeyecek ve bu paralar .80... milyonun hakkı niye bu paralar israf ediyor yazıktır günahtır . Sevgili Adnancığım iş hakkı fes etmek çözüm DEĞİL .çözüm insanlara ekmek vermek çözüm bu yolda sizleri bazı sözde şefler müdürler yanlış yönlendiriyor ve sizi zor günler bekliyor . Ahmet pembegüllüyü CEZA EVİNE ATTIRAN MÜDÜRLER YAPTILAR ŞİMDİ AYNI OYUN SİZLERE OYNANIYOR . sevgili Adnancığım . VE BAZI MÜDÜRLERİN ŞEFLERİN ÇOCUKLARINI İŞE ALDINIZ BİR EVDEN ÜÇ KİŞİ BİR KİŞİ ALDINIZ VE ALMAYADA DEVAM EDİYORSUNUZ EMEKLİ OLANLARIN ÇOCUKLARI ŞİRKET ADI ALTIN ÇALIŞANLAR ÇOK . Sevgili Adnancığım takip ediyorum . Ve Allah herşeyi görüyor . Sevgili Adnancığım SIRADA hangi çocuğun babasının iş hakkını fes edeceksin GEBZE KAMU OYUNU BEKLİYOR . BAKALIM HANGİ EVİN RIZKINI KESECEKSİNİZ ! . Ben Allaha havale ediyorum sizleri .. Allah var gam Yok ..,